Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés a ciklus 21. napján,...

Peteérés a ciklus 21. napján, átlag 28 napos ciklusoknál? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Férjemmel babát szeretnénk. 15 éves korom óta 28 naposak a ciklusaim. Ez az első hónap hogy próbálkozunk, es hogy biztosra menjünk, vettem ovuláviós tesztet, ami kimutatta hogy a 21. napon van peteérésem. Együtt is voltunk azokon a napokon... De az hogy lehet hogy mégis 28 naposak a ciklusaim? Nem hosszabb egy ciklus, ha a peteérés ilyen későn van?

Ma vagyok a ciklusom 29. napján. A menzeszemnek nyoma sincs...

Szerintetek mikor érdemes tesztelnem?

Bocsánat ha egy kicsit sokat kérdeztem:)


2014. jún. 13. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legutóbbi ciklusomban 22. napon volt ovum, és így 36 napra jött meg. Lehet, hogy így te is várhatsz egy hetet.

Megesik néha, hogy így megnyúlik egy ciklus.

2014. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, csak furcsa, hogy tényleg mindig 28 napos szokott lenni, es az elso hónapban mikor tesztelek a

Pont kitolódik:)

2014. jún. 13. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg mindig középidőban volt a peteérésem 28-30 napos ciklusokkal, de most 11 hetes vagyok egy kábé 21. napon történt peteérés miatt:D
2014. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy az, amit az első ír, hogy ez a ciklus hosszabbnak indult. Ez a jobbik eset.

Vagy a másik, hogy nincs rendben a progeszteronod, s ezért rövid a luteális fázis.

2014. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de most nem jött meg 28 napra...
2014. jún. 13. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha esetleg 34-nél korábban jönne, akkor arrafelé kell indulni.
2014. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Erre nem is gondoltam! Most meglátjuk mi lesz, ha megjön a napokban, akkor megnézetem a progeszteron szintet
2014. jún. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!