Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mik voltak a terhesség...

Nektek mik voltak a terhesség legelső jelei (a pozitiv teszten kivül) és mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés
A pozitív teszt előtt esetleg volt valakinek valami jele már korábban? Vagy ez nem igazán jellemző? Csak azért kérdem mert mi próbálkozunk de még elég korainak tartom a terhesség bármilyen jelét is de most valamiért nagyon szurkál a hasam főként a bal oldalon ami egyébként egyátalán nem szokott lenni és a mellem úgy fáj hogy majd le akar szakadni. De még csak kb 5-6 napja volt peteérésem tehát ha terhes is lennék akkor is lehetetlen lenne hogy ilyen korán bármi is jelentkezne.. de azért örülnék ha ti leirnátok a ti tapasztalaitokat! :) Köszönöm.

2014. jún. 13. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma kellett volna megjönnie,de nagyon nem várom,mi is babát szeretnénk.Fáj a mellem és én is hasszúrkákat érzek.Reménykedünk...:)
2014. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megkezdodik a beagyazodas mar lehet egy ket tunet de van aki nem veszi eszre egyaltalan.
2014. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem görcsölt a hasam de ugy mint mikor megvan,

"megakar jönni" érzés, mindig ugy mentem wcre, hogy na most tuti... és jo volt hogy mégse!

aztán kezdtem émelyegni. szinte örömmel hánytam ugy örültem hogy terhes vagyok!


ja és 4 hetesen éreztem ezeket, 5.héten teszteltem, 6.hêten doki is megállapította

2014. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az volt nálam,mint az utolsó válaszolónál.Hasszurka,görcsölés,kezdődő émelygés,mellfájdalom,és a beágyazódás környékén kívánós lettem..tudom elég fura,nekem is korai volt,de akkor lett nekem gyanús a dolog.

Ma már 13 hónapos nagy fiam van :)

2014. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 2 nappal enyhe hányinger, erős fáradékonyság és hasfeszülés.
2014. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után 1 héttel késszúrás szerű fájdalom, de olyan szinten hogy összegörnyedtem, aztán rengeteg nyálam folyt ki, és szédülés :)))
2014. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vagyok 5 hetes :) nekem a mellnövekedésen és mellérzékenységen kívűl nincsen tünetem...mondjuk nekem nem is hiányzik,megelégednék ennyivel :)
2014. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
En pisilni jartam kb 10 percenkent:-)
2014. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sya!

8 hetes terhes vagyok es menszim elott legalabb 5 nappal hanyingerem volt fokent reggel es allandoan wcre jarkaltam. Jah menszim elott egy nappal pedig pozi tesztem volt :)

2014. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán tudtam hogy terhes vagyok (éreztem)

Mind a két gyerköcnél azért csináltam tesztet mert tudtam hogy babás vagyok :)

2014. jún. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!