Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki úgy teherbe hogy...

Esett valaki úgy teherbe hogy volt méh test polipja?

Figyelt kérdés

3.babával próbálkozunk éppen. július óta. furcsa volt hogy nem esek teherbe, mert a másik kettő kisfiunk elsőre összejöttek. lett volna egy mandulaműtétem kedden, amit elhalasztottak mert nagyon vérszegény vagyok. Szerdán elmentem a nőgyógyászomhoz, és UH-t csinált, miután közölte hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyám, de lehetséges hogy van egy polip a méhemben amit majd ha most megjön a menzeszem utána megműt.

na de most vagyok a 28.ciklusnapon és teszteltem egy extra halvány pozitívat. ha az.... nem tudom. van színe is egy kevés, ott a vonal ahol lennie kell.

na de ha most sikerült teherbe esnem, akkor valószínű hogy elveszi a doki? vagy volt valaki aki így járt és jó vége lett??


2013. nov. 10. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Még ne éld bele magad hogy terhes vagy, lehet hogy abból semmi sem lesz, de mindenképp menj a dokihoz aki megvizsgál részletesen.
2013. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!