Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Könnyebb annak teherbe esnie...

Könnyebb annak teherbe esnie aki soha életében nem szedett fogamzásgátlót, mint azoknak akik viszont már igen? Vagy nem függ össze?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem függ össze, de ha mégis, akkor rám nem érvényes. Én mind a 2 alkalommal egyből terhes lettem, ahogy abbahagytam a fogigátlót.
2010. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs összefüggés. Sok lombikosnak pl a lombik előtt közvetlenül fogamzásgátlót kell szednie.
2010. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerem a statisztikákat, de nálam az a helyzet, hogy soha nem szedtem fogigátlót, mégsem jön a baba lassan másfél éve. :-(
2010. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen:) Kedves Utolsó nálunk is ez a helyzet :( és éppen ezért kíváncsi voltam a statisztikára. De ezek szerint nincs összefüggés...
2010. jan. 3. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs a kettő között összefüggés. Irigykedve nézem az ismerőseimet, akik abbahagyták a fogamzásgátló szedését és pár hónap múlva már bejelentik, hogy babát várnak. Én sosem szedtem, pont azért hogy ne tömjem magam hormonokkal. Gondoltam könnyebben fogok teherbeesni és a babának is jobb lesz így, de tévedtem...Sok sok sikertelen hónap áll már mögöttünk:-(
2010. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Egyszer olvastam egy nőgyógyász írását, aki írta, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után könnyebben lehet teherbeesni, mert ilyenkor "fellendül" a szervezet. Hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom.

Mindenesetre nekem kétszer is elsőre összejött a babó a fogi abbahagyása után.

18 hetes kismama

2010. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi több, mint 3 éve próbálkozunk, és soha sem szedtem fogamzásgátlót!
2010. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!