Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálta már valaki a Pg53...

Próbálta már valaki a Pg53 termékenységi tesztet?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül sokan dicsérik, hogy tényleg nagyon jó. Az egyik kismama is ajánlotta itt az oldalon.

Már mi is próbálkozunk a babával egy ideje, de sikertelenül.

Lehet ,hogy kipróbálom ezt a tesztet.


Várom a tapasztalatokat.


2014. jún. 15. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megbízható. Két év alatt 1x mutatott nekem páfrányos mintázatot (ez jelenti z ovut, elméletben).

Második terhességnél ovulációs tesztet használtam, elsőre megfogant a tesó.

Szóval, ha választani kéne, mindenképpen az ovu tesztet ajánlanám.

2014. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nitókrisz ***** válasza:
En jo par eve hasznaltam: mar tobb napja pafranyos volt es bedurrant az agyam, hogy ilyen nincs es egyutt voltunk a parommal. Terhes is lettem, tehat igazat mutatott, nem lett volna szabad egyutt lennunk akkor (mivel mi akkor nem akartunk meg gyereket). Szerintem hasznalhato, de kiegeszitve massal, mas jeleket is figyelve.
2014. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!