Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek a mellbimbója...

Van akinek a mellbimbója érzékeny volt, de a melle nem feszült és terhes lett?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feszültek a melleim, de a mellbimbóim 100x olyan érzékenyek voltak, ha valami hozzájuk ért, mint mensi előtt. Visítani bírtam volna.
2014. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is így volt. de azért annyira nem volt érzékeny, el tudtam viselni magamon minden ruhát. az elején volt ritkán hogy éreztem hogy vannak, de ennyi. az érzékenység minimálisan de most is meg van. 31hetes vagyok.
2014. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi! Majd írok mi lett nálunk! :)
2014. jún. 15. 14:44
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm épp ma számolt be erről a pozi teszttel a kezében. :)
2014. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon érzékeny volt a felső is zavart megy a drukk ;)
2014. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Nekem is ilyen tüneteim vannak, és tegnap volt 1 napig pecsételés, de csak 18.a körül kell megjönnie, így még gondolom fölösleges tesztelnem.
2014. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azóta már rég megjött.... :( :(
2014. júl. 6. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó ajnálom,remélem a következőre összejön! Mennyi időn keresztül volt érzékeny a mellbimbód? Most kicsit elbizonytalanodtam, mert nekem is már 6. napja, illetve pár napja volt az 1 napos pecsételés, de nem tudom, mennyire érdemes beleélnem magam... a hőmet melegebbnek érzem, meg olyan furán vagyok már napok óta, de nem tudom, hogy csak beképzelem-e.
2014. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nem akarlak elkeseríteni, de mi több, mint 2 éve próbálkozunk és minden tünetet produkáltam! Még hánytam is. Melegem volt, fáztam, farkasétvágyam volt, nem kívántam a kaját. Pecsételtem, nem pecsételtem, fájt a cicim, nem fájt, bimbóm hol érzékeny volt hol nem... és mindig MÀS idöpontban! Minden hülyeségre egyböl azt hittem: na most tuti összejött!! :( Szóval ez van. :( Ne tépödj rajta, akkor jön amikor nem várod! Ez tuti így van... mert már van 1 gyerekem, öt nem terveztük még, csak jött egyböl, amint nem védekeztem! :-) jaj és SEMMI, de semmi nem utalt rá, h terhes lennék!! De a 2. nagyon várat magára... Azért HÀTHA neked mégis szernecséd van. Kívánom neked!
2014. júl. 8. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!