Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos kitapintotta a...

Solya0322 kérdése:

Az orvos kitapintotta a megnagyobbodott méhet és uh-on látta a megvastagodott méhnyálkahártyát petezsákot viszont nem. Tüneteim vannak. Clostyt szedtem +tüszőrepesztőt is kaptam. Kb a 2 hetes terhes lehetek. Ugye az még nem mutatható ki uh-on?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2 hetes terhes????????


Mindegy, figyelj 6 hetesen épp hogy láttak nekem valamit, 7 hetes körül már kivehető volt, hogy alakul a dolog....

2014. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A tüszőrepesztő beadásától számított 2 hét.

Volt már egy vetélésem és ott látszódott a petezsák.PCOS-em van, ha most nem lettem terhes 17.-én műtenek. Nem viccelek ,szinte heti rendszerességgel járok uh-ra(magán úton).Azért kellett most mennem, hogy lesz-e műtét vagy sem.

2014. jún. 10. 20:35
 3/11 Roberta77 ***** válasza:

Szia!

Én a pozitív teszt napján mentem és szintén csak megvastagodott méhnyálkahártya volt! Ez kb a fogantatás után 2 héttel és 1-2 nappal volt.

Pár nap múlva vissza mentem, akkor felritkulás látszódott.

És csak azt követően 1-2 hét múlva látott petezsakot szikholyagot.

Minden jót kívánok :-)

2014. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattál :) Holnap megyek vérvételre, abból kiderül minden. Nagyon műteni akar a doki én úgy érzem.
2014. jún. 10. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
En 4+4 voltam mikor megvastagodott nyalkahartya volt semmi mas. Ket het mulva embrio szivhanggal :)
2014. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan jò ilyeneket olvasni.Màr tök hülyènek èreztem magam.Remèlem igazatok lesz:) 1 ève vàrunk a babàra.Sok csalòdàs utàn màr rànk fèr a boldogsàg. Holnap kiderül:)
2014. jún. 10. 21:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Tök jó, ma kora reggelre berendelt a doki vérvételre. Azt mondta csak dél fele lesz eredmény, mehetek isten hírével. Majd olyan fél 1 fele hívjam fel ,akkor már tud valamit.Hívtam , műt, próbáljam később.Újra hívtam még mindig műt, majd visszahív.Azóta semmi....Az ideg bennem van.Már a bőgés is kerülget.
2014. jún. 11. 14:44
 8/11 Roberta77 ***** válasza:
Nem lehetne felhívni a labort?
2014. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na?
2014. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nyert. Azt mondta a dokim, valószínű, hogy volt baba, de olyan gyorsan ürül a szervezetemből a hcg szerinte felszívódott. Most kell beszélnem az anesztes. orvossal. Kedden műtenek.
2014. jún. 12. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!