Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok ti mit gondoltok?

Leírnátok ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Leírom a történetem hogy értsétek.


Decemberbe volt egy vetélésem :( akkor azt a terhességet a teszt nem várt után 3 nappal mutatta ki, addig full nega volt (nem vagyok biztos benne hogy 10 es érzékenységű volt de clearblue teszt volt 900 ft ért vettem)párommal a 3. próbálkozós hónapunk. ma kellett volna megjönnie de nem jött. Tünetek: érzékeny mell, derékfájás, pici görcsök, pisilési inger, gyomorfájás-gyomorégés hasszurka. van 2 amazon extra halvány tesztem és 1 x-epil tesztem mind a 3 időn belül kijött a 2.csík miután megszáradt sem tűnt el. 2-3 másodpercig nézem (párom és édesanyám is) lehet látni a 2. csíkot ha negatívba átteszem ott is látszik. de tényleg nagyon halvány. az x-epil a mai. 27-30 naposak a ciklusaim ma vagyok a 27.napon Szerintetek baba? Mikor teszteljek újra? Az előző is csak nem várt után 3 nappal mutatta ki de ő beteg volt :/ ez befolyásolja a mostani tesztelést? mármint lehet ez is csak nem várt után 3 nappal lesz csak szép jól látható pozi? lehet azért 3 nappal utána mutatta ki mert beteg volt és kevés volt a hcg vagy tényleg lassan termelődik nálam.


2014. jún. 15. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a halvány 2 csík is már pozitívot jelent. várj pár napot és ismételd meg.
2014. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a tesztet,így nem tudunk válaszolni.
2014. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igy simán nem látnátok rajta semmit..próbáltam negatívba feltenni azt írja ki hogy a kép túl nagy :/
2014. jún. 15. 19:46
 4/20 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van,két csík az két csík,ha halvány is:)Pláne ha mindhárom teszt azt mutatta.Nekem tegnap kellett volna megjönnie és délben már pozit teszteltem:)Gratulálok!
2014. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
És a tüneteim ugyanazok mint neked,kivéve a gyomorfájást.
2014. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
félek :( beleélem magam aztán megjön...nem bírnám ki :( fényképen nem is látszik a csík :( kedden reggel tesztelek ha nem jön meg addig. vagy lehet vennem kéne egy olyan 900 ft-os tesztet megint..és kedden azt megcsinálni..amúgy nem érzem hogy megjönne..ha napközben van is megjön érzés (inkább reggel szokott) el is múlik. a mellem a ciklus során sosem fáj sosem érzékeny max egy minimálisan a bimbóm..most megvan duzzadva a bimbóm folyamatosan feláll magától..be van barnulva..hát remélem hogy baba. de amig szép látható (messziről is látható) pozi nem lesz addig azt hiszem nem tudok megnyugodni :/
2014. jún. 15. 20:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én nagyon drukkolok neked!:)
2014. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) írok majd ;)
2014. jún. 15. 21:21
 9/20 Nitókrisz ***** válasza:
Ez siman lehet normalis, hogy meg halvany, ne idegeskedj :) varj par napot es tesztelj ujra!
2014. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyertelmű pozi lett most reggel csajok :)
2014. jún. 16. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!