Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálathoz az 5 napos...

Spermavizsgálathoz az 5 napos mintát a 6. napon délelőtt visszük az úgy jó?

Figyelt kérdés
Szombaton voltunk együtt utoljára, ma hívtam reggel a dokit, pénteken kell menni 1-re, de nem kérdezett semmit hogy mikor voltunk utoljára együtt, csak annyi hogy ma hétfő, akkor pénteken menjünk, mert 5 nap önmegtartóztatás utáni minta kell. Tehát nekünk így péntek reggel 6. napos lesz az anyag, ha vasárnaptól számoljuk. Így jó lesz szerintetek? Máskor sajnos nem tud fogadni, mert ez az utolsó rendelési napja és utána már nem lesz....még örülök is hogy legalább még minket el vállalt a legközelebbi ilyen doki meg 120 kmre van. Köszi előre is.
2014. jún. 16. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz. Itt az a lényeg, hogy legalább 5 napig ne legyen semmi. Gondolom ekkor termelődik annyi és olyan minőség ami a valós képet mutatja.
2014. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még jó lesz. Habár a túl sok szünet sem tesz jót a kiskatonáknak,sok helyen csak 3 napot javasolnak kihagyni.
2014. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen, már csak azt nem tudom hogy hogy csináljuk a minta vételt, mert 1 órányira lakunk a várostól és 1 órán belül oda kell érni vele...Úgy tudom ott a helyszínen nincs ott lehetőség csak max a wc-ben, így arra gondoltam hogy út közben félre húzódunk, de az mely olyan ciki....nem is nagyon van olyan út szakasz odafelé ahol ne látna senki, tehát elég forgalmas...hát nem tudom van pár napunk ezt megbeszélni hogy hogy legyen...
2014. jún. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!