Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-ra nem várom (32 napos a...

20-ra nem várom (32 napos a ciklusom, kb 6-dikán volt peteérésem). Ma délelőtt hányingerem volt és émelyegtem. Lehet ez a terhesség első jele? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szia ne hari de a tünetek csak a nemvárt utánn jelentkeznek leghamarabb,vagy még akkor sem.De ne legyen igazam és remélem baba drukkolok de ilyenkor még bármit jelenthet bármi sajna.Saját tapasztalat nekem még semmi háyás nem volt meg komoly hányinger sem pedig 9 heteske leszek.Sok szerencsét és mihamarabbi babát.
2009. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi azt elfelejtettem irni 20 án tesztekhetsz de ha birod még inkább 21-22 én...
2009. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már a nemvárt előtt is jeletkeztek néhány nappal a tünetek, kb. az aktus utáni 10. napon. De ha 6-án volt pé-d, ez valószínűtlenül korai lenne. Akkor viszont lehetséges, ha korábban volt. Tesztelj akkor, ha nem jön meg.
2009. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!