Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20+2 napos kismama vagyok! Az...

20+2 napos kismama vagyok! Az normális, hogy éjszaka, és reggel van hogy egész délelött nem érzem mozogni a babám?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 05:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hiszen még csak mostanában kezdted el érezni nem?Nekem is bujkált még egy darabig a Picim,de hidd el,behozza majd a lemaradást. :-)


36h

2009. júl. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, még sok helye van odabenn, rúg ő csak nem érzed mert jól elfér, egy kis idő és olyan aktív lesz, hogy örülsz majd ha kicsit pihen éjszaka,

Boldog babavárást,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem 2,5 hete mozog!Viszont ezt az időt nem szereti!Ha egész nap nagyon meleg van szinte csak este bújik elő!Vagy ha az apja nincs itthon akkor sem mozog igazán!Most is két napig szinte nem is éreztem,az apja éjjel jött haza.Reggel mikor összebújtunk olyan virgonckodásba kezdett,igényelte a simogatást!Szerintem nagyon sok minden hat Rájuk amire nem is gondolnánk!

Boldog babavárást!

19 hetes km

2009. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!