Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gonal F injekció adagolásával...

Gonal F injekció adagolásával kapcsolatba kérnék segitséget! Kinél mennyi egyszég volt a sikeres?

Figyelt kérdés
Szeretném még megkérdezni,hogy a 3.ciklusnapon kezdtétek?Nagyon el vagyok keseredve,mert mult honapban kaptam Gonal F-et napi50 egységet...de sajnos nem sikerült teherbeesnem.Lett 2 tüszöm 19-20 mm-esek és a tüszörepesztöt is megkaptam.De sajnos nem lettel babás.Ma fogom elkezdeni(ma van a 3.ciklusnap) ujbol a gonal-t,de most a dokim emelte az adagot :9 Hát mit mondjak anyagilag sem mindegy.A multhavi 26000+ tüszörepesztö 7000 .Az e havi adagot 52000-er kezdjük (600NE Gonal F).Kérlek ha valaki olvassa ezt a kérdést,várok tanácsokat pozitiv-negativ tapasztalatokt.Bárhol ahol olvasom csak a lombikosoknál látom ezt az injekciot.Az én nőgyogyászom régebbi problémát megoldva megnyitotta a petevezetőimet....és most ezzel probálkozunk,mert a Closty nem vált be...De el vagyok keseredve nagyon ennyi pénzből már lombikra is járhatnánk...irjatok kérlek :)
2014. jún. 16. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2 éve volt inszeminációnk, én akkor kaptam ilyen injekciót. Nem emlékszem már az adagolásra, de az biztos, hogy havi 150 ezer körül volt az ára (225 egység rémlik, de nem biztos). Elvileg az inszeminációra nem lett volna feltétlenül szükségünk, mert a peteérésen kívül más probléma nem volt, de az orvosunk azt mondta, hogy így sokkal nagyobb az esély, mintha otthon próbálkozunk. Így is csak a 3. hónapban sikerült, ha otthon próbálkozunk lehet, hogy sokkal tovább tartott volna. Nekünk így olcsóbb is volt, mert maga az inszemináció "csak" 45 ezer volt, ha meg még hónapokig injekciózom magam az jóval drágább lett volna.
2014. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.És te babás lettél? Azt érzem,hogy ha most nem sikerül,akkor tovább kell lépnünk egy lombikközpontban... Mert ha a doki 50egységről most 75 re emlte...lehet jövö honapba 100-at akar kiprobálni...Van egy olyan érzésem ő még jutalékot is kap a receptjeiből.... :((((
2014. jún. 16. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
A 3. inszeminációnk sikerült. A doki nem igazán tudja önkényesen emelgetni, mert akkor túlstimulálna. Gondolom folyamatosan nyomon követi, hogy nőnek-e a petesejtek. Az elején nekem is kellett emelni, mert a kezdő adagtól (talán 75) egy petesejt sem nőtt meg. Az első hónapban emiatt egyáltalán nem tudták megcsinálni az inszemet. A következő hónapban emelték az adagot. Az bevált, így nem emelték tovább.
2014. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem..Ahogy olvasgattam a lombikos csajoknak azért mindig 150 volt a napi adag...de nekik 10-14 petesejt eléréséhez kellet ezek szerint ez az adag.
2014. jún. 16. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Előszedtem a papírjaimat és nagyon rosszul emlékeztem. Tehát 75 egységgel kezdtük és az nem volt elég, így 125,5-re emelték. Sőt emellé még clostylbegytet is szedtem. Nekem ennyitől max. 2 petesejtem lett, de az egyik hónapban csak 1.

Egyébként az adag teljesen egyénre szabott. Sok lombikosnak eleve nem ez a probléma és amúgy is van peteérése, persze hogy 150 egységtől rengeteg petesejt érik meg nekik. Lehet, hogy nekem annyitól is csak 3-4 lenne.

2014. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem 125,5, hanem 112,5, csak elírtam. Bár már nem is emlékszem, hogy ilyen fél egység hogy jött ki. Mindenesetre az a lényeg, hogy annyira kell, hogy emeljék neked, hogy már legyen érett petesejt, de ne legyen túl sok.
2014. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben.köszönöm.Akkor lehet hogy a 75 is kevés :( Mert ugye azt mondta most 75-öt a adogassak be .Köszönöm a gyors válaszokat :)
2014. jún. 16. 15:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el a napi 50egységes honapbal lett 2 szép tüszöm,most a napi 75egységes honapban lett 1 azaz 1!! db tüszöm.Teljesen el vagyok keseredve.A 11.ciklusnapon kaptam a tüszörepsztőt,most izgulok hogy sikerült e??? De nem merek reménykedni :(((
2014. júl. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!