Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem nagy bajban vagyok....

Azt hiszem nagy bajban vagyok. Segítenének?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint két hónapja vagyunk együtt. Es ugye lefekudtunk, de ő rosszul rakta fel az óvszert. Mikor észrevette megfordította. Ez volt kb 3 alkalommal.

Most ott járunk hogy 4 napja késik. De mivel ebben a hónapban szedtem gyógyszert is es sokat stresszeltem ő arra következtet hogy csak késik ezek miatt. De en félek. Lehetséges hogy terhes vagyok?



2014. jún. 16. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. De ne félj. Menj le szépen a patikába, vegyél egy tesztet, aztán hajrá.
2014. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb ha holnap reggel csinálsz egy tesztet. Az pontosabb eredményt ad, mint amit mi tudunk írni neked.
2014. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban a terhesség, bár szerintem kevés az esély rá. Ha igen, akkor előváladéktól lehetsz terhes annak ellenére, hogy a gumikat spermaölő hatású anyaggal kenik be.


Ha beteg voltál, akkor persze késhet is a stukád, meg az idegességtől is ingadozik a ciklus, meg még annyi mindentől...


Legbiztosabb, ha veszel egy terhességi tesztet, és a leírása alapján megcsinálod. Meg a gumik használati utasítását sem árt elolvasni, és kicsit gyakorolni vele aktuson kívül. :)

2014. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Légyszi ha megvan az eredmény írd már le. Hogy lehet valaki ilyen gyökér, hogy megfordítja aztán úgy tovább használja? Peeeersze cicus nincs gond, keress valami értelmesebb embert please nem kell, hogy megszüld ennek a gyökérnek a gyerekét......
2014. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen simán lehetsz. Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen lehetsz terhes.mindenkepp tesztelj.hany eves vagy?majd irj mi az eredmeny.remelem negativ es legkozelebb jobban vigyaztok
2014. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2014. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!