Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szét szedtem a ClearBlue...

Szét szedtem a ClearBlue tesztet, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz 18.-ára várható a havim. Tegnap (15.-én) csináltam egy tesztet 25-ös teszttel, és nagyon halvány pozitívat kaptam. Ma csináltam egy ClearBlue tesztet ( ami mutatja hogy + vagy - és hogy hanyadik héten jár a terhesség) és negatív lett. Szétszedtem hogy megnézzem mi van benne, és 2 csíkot találtam. Az egyiken 2 csík van - Egy erős kék meg egy halványabb, de jól láthatóak. A másik csíkon 1 halvány vonal látható. Mi a véleményetek?

2014. jún. 16. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Negatív!

A Clearblue NEM úgy működik, ahogy gondolod.

2014. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az a véleményem, hogy ennyi ésszel nem kéne még szülnöd. NEg a tezst, ezért inkább szétszeded? Mit gondoltál, homályos a tesztablak, azért nem látod a csíkot, vagy Mit???
2014. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Negatív a clearblue, én is volt hogy szét szedtem voltak csíkok de baba sehol.. és nem azért mert még korán volt, hanem mert nem voltam terhes..
2014. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Miota probalkoztok?Azert kerdezem,mert szeretnem tudni h mennyi ido utan jut ide az ember...nem megserteni akarlak,csak szamomra ez a ketsegbeest mutatja, es felek h nalam is eljon ez a pont.
2014. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én nagy tesztelős vagyok(vannak már gyerekeim),ès megbántani sem szeretnélek,de semmi értelme sincs egy digitális tesztet darabokra szedni!

Egy teszt akkor pozitiv akár halványan is,ha szabad szemmel,forgatás nèlkül 10percen belül ott a 2. Rózsaszín csík!

Egyébkènt ez a teszt,ha jól tudom 25-30-as érzékenységű,nincs èrtelme a nem várt vérzés elott tesztelni vele!

Ha ennyire türelmetlen vagy szerezzél be 10-es tesztet!

A kèrdésedre pedig a válasz szerintem:biztosan negatív a cb teszted!

2014. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szedtem szét én is clearblue digi tesztet,de elem kivétele miatt,(mielőtt eldobtam volna)és sikerült teljesen szétszedni...megnéztem persze,hogy is néz ki belülről,nos olyan volt,ahogy leírtad,szintén negatív,nem is voltam terhes.

Viszont másik ciklusban,ismét ezzel teszteltem 5! nappal mensi előtt pozit,+1,2 ez állt rajta. Ezt csak azért írtam le,mert véleményem szerint igenis jó teszt,hiába nem 10-es. Nekem személy szerint a 10es teszt csak 2 nappal mensi után lett pozitív,később mint a többi(bár nem értem,hogy-hogy,mert első vizeletből készült mind)

A lényeg, hogy ne szedd szét,mert semmi értelme :)

Drukkolok!

2014. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

szerintem ez nem annyira annak a kérdése, hogy ki hány hónap után őrül bele ebbe. Vannak butább, könnyebben befolyásolható emberek, akik mellé türelmetlenek és tájékozatlanok is.


A kérdező ezért szedte szét. A mikrónak is nekimegy, ha nem csenget? nekem eszembe se jutna szétszedni egy tesztet:O


27N

2014. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem butaságból szedi szét az ember, csak kíváncsi, én legalábbis az voltam, és igen ilyenkor minden fűszálba kapaszkodik, mégha butaságnak is tűnik, de most ezért szerintem senkit nem kell lehülyézni mert kíváncsiságból szét szed egy tesztet...
2014. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem lazíts egy kicsit, ne pörögj rá ennyire a teherbeesésre, mert csak magadat csinálod ki. Elhiszem, hogy nehéz, én is már elég régóta várom az első babát hogy jöjjön már, de még tesztelni sem tesztelek nemvárt előtt mert minek? Nah jó, egyszer teszteltem 3 nappal előtte és folyamatosan nemvártig, aztán befejeztem mert minden napom csak erre a görcsölésre ment rá, mondta is a párom hogy mi értelme azelőtt, hogy megvárnám késik e.

Várd meg hogy ne jöjjön meg és utana tesztelj. Ha megjön, akkor meg relax, kapcsolj ki egy kicsit, jobb lesz meglásd.

2014. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!