Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n reggeli. Elso...

12. dpo-n reggeli. Elso vizeletbol amazon teszt idon belul halvany pozi deli pisibol clear blue digitalis negativ? Melyiknek hidjek?

Figyelt kérdés
Tunetek vannak. Most is csinaltam egy amazont 3 perce ott van rajta a 2.csik.
2014. jún. 13. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nagy rá az esély hogy van baba, ritka a fals pozitív teszt, vizsont a negatí gyakori korai terheségnél. Pár nap mulva egyértelmű lesz, de szerintem baba van. ha két teszt is pozitív.
2014. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A reggelinek HIGGY.
2014. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ott van mind a ketton ugyan olyan vastag is es rozsaszines. Elkeserit ez a clear blue :( azt mondjak 99% ...
2014. jún. 13. 13:26
 4/12 anonim ***** válasza:
ne keseritsen el, a clearblue-nak csak jó a marketingje, nem jobb mint atöbbi teszt viszont 3-szor annyiba kerül.
2014. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen az ara az szep..a parom is ep ezt mondta o ment el megvenni :D ez az amazon meg csak 250 ft..
2014. jún. 13. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:

A clearbluet is reggeli elsőből kellett volna elvégezni. Egyébként szerintem csak arról van szó, hogy még nem elég magas a HCG szinted, a digitális teszt is csak a 15. dpon mutat 99%-os eredményt. Egy biztos, ha a digitális pozitív az 100% hogy a HCG-re reagál, ez még sosem vert át, míg más tesztek igen.

Én azt mondom az amazonnak higgy, bár nem láttam mennyire halvány a csíkod. Drukk!

2014. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a digitális teszttel van baj, csak nem elég koncentrált vizeletből csináltad.
2014. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A clear blue szeintem jó teszt. Nekem a mensi után a 6. Reggelen 1-2perc alatt kiírta a terhességet és a heteket is egyböl utána. De persze szerintem is fontos hogy lehetőleg reggel legyen elvégezve.
2014. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Forgatni sem kell ahhoz hogy lassuk..foleg a reggelit. Es vastag rozsaszines ami tudtommal a legfontosabb
2014. jún. 13. 14:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor nyugi! Jó lett volna a digitálisat is reggel csinálni. Az amazon tesztnek van 25-s és 10-s változata is. Ha a 10-t csináltad az érzékenyebb sokkal, ezért is lehet hogy a digitális negatív volt.

Amúgy gratulálok! :)

Az amazon kazettás vagy tesztcsíkját vetted ilyen olcsón? Melyik patikában kerül most ennyibe? Én is vennék, de ha nem nagy patikahálózat, akkor esélytelen hogy hozzá jussak. :)

Köszönöm előre is!

2014. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!