Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zárt petevezetékek, mégis...

Zárt petevezetékek, mégis pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Áprilisban 2 év próbálkozás után volt egy átjárhatósàgi vizsgálatom, ahol kiderült, hogy mindkét vezeték elzàródott.

Ebben a hónapban késett a havim, gondoltam csinálok egy tesztet,úgysem lehetséges, hogy pozitív legyen. Mikor megláttam a 2 csíkot, azt hittem kàpràzik a szemem.:-)

Szép erős tesztek lettek, Maria Romed. (Délutániból)

Ma megint teszteltem,pozitívak, de picit halvànyabbak. Jól látszanak, de halvànyabbak. Gabriel, és Illa tesztek voltak. Az Gabriel halványabb.

Volt már valaki így? Baba lehet, vagy ciszta, vagy mi? Nem is értem.

Pénteken megyek dokihoz.

Köszi:-)


2014. jún. 17. 21:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%
Ne éld bele magad teljesen, mert ciszta is lehet, de drukkolok, hogy baba legyen!
2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Miota késik? Adja Isten hogy a magyarázat annyi legyen hogy átmosta a kontraszt anyag a petevezetéket.


Méhen belül lesz remélem <3 szurkolok

2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Én is cisztàra tudok gondolni, nem is élem bele magam.:S

Attól is feszül a mell? Május 27-én voltam UH-n,ott még nem volt ciszta,de gondolom ennyi idő alatt is kialakulhat.

6-8 napja késik.

2014. jún. 17. 21:43
 4/49 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!:-)
2014. jún. 17. 21:44
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a pozi tesztemmel mentem a dokimhoz aki főorvos.Mondtam neki mielött felfeküdtem uhura hogy ugy félek hogy csak ciszta lesz erre mondta azt hogy az iszonyatosan ritka ö már rengeteg terhességet diagnosztizált de cisztás pozi tesztet még nem látott.


Te esetedben a méhenkivülire van kicsivel nagyobb esély sajnos. Második voltam

2014. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Ez nem semmi!:-)

Sajnos én is tudom, hogy ha tényleg baba,akkor nagy az esély a méhen kívülire. Istenem,legalább ezen ne kelljen már keresztül mennem.:(

2014. jún. 17. 21:55
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok hogy méhen belül baba legyen!:)
2014. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok.:-) Majd megírom, hogy mi volt.
2014. jún. 17. 22:21
 9/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok!:-) Majd megírom,hogy mi volt!:-)
2014. jún. 17. 22:23
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
majd irj mi lett
2014. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!