Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Minden hónap...

Mi lehet a baj? Minden hónap végén pozitív a tesztem, aztán mégis pár nap késés után megjön. Na de ennyiszer?

Figyelt kérdés
Dokim szerint ez természetes, nem küld sehová, mert van már egy gyermekünk, és szerinte sehol nem foglalkoznának velünk.2 és fél éve próbálkozunk. Ez idő alatt kb.10 alkalommal volt pozitív tesztem, és ebből kettő missed ab-val végződött. Hová menjek?
2013. dec. 5. 09:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Húha, először is nagyon sajnálom.

Azonnal válts orvost. Két ilyen eset után már szükséges a kivizsgálás, nem hogy 10 után... :(

2013. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja és valószínűleg hormonszinteket kell nézni, de hát az orvosnak ezt tudnia kellene...

első

2013. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
3 napi hormonszintet nézett, UH-n követte a peteérést. Azt mondta minden rendben, többet nem tud segíteni. Milyen dokihoz kellene fordulnom?
2013. dec. 5. 10:00
 4/27 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy endokrinológushoz.
2013. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy endokrinológust! Én is így voltam. Nekem is volt kettő missed ab-om. Kértem egy hormon vizsgálatot, ami kimutatta, hogy magas a TSH-m. Kaptam rá gyógyszert, ami szépen le is vitte az értéket. 3 hónap múlva pozitív lett a tesztem, és azóta 17 hetes terhes vagyok. Eddig minden rendben. Nekem is van már egy 4,5 éves kisfiam. Szülés után borulhatott fel a hormonháztartásom, előtte semmi gond nem volt! Az én dokim se foglalkozott a missed ab-okkal, mondván, hogy van már gyerekem. Kierőszakoltam tőle a hormon vizsgálatot.
2013. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nagyon magam alatt vagyok!

És az segítene? Nem is tudom hol találok ilyen dokit, utána nézek.

2013. dec. 5. 10:05
 7/27 F.B.I. ***** válasza:

Szia!

szerintem Progeszteron szintet nézzen 21. napon, mert valószínűleg teherbe esel, de nem elég a sárgatesthormonod, hogy fenntartsa.


DUPHASTON-t próbáltad már? peteéréstől kezdve, pozitív teszten át 12. terhességi hétig alkalmazható, ha az a bajod, amire gondolok, akkor ez növeli az esélyt, hogy megmaradjon a baba.


Hajrá! Kitartást!

2013. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 F.B.I. ***** válasza:
Hova valósi vagy? hátha ismerek ott egy jó endokrinológust.
2013. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hiába megyek hozzá, még majdnem én érzem rosszul magam, hogy "zaklatom". 3 hete voltam nála utoljára, azt mondta feleslegesen megyek, mert nem tud mit csinálni, ilyen a természet.
2013. dec. 5. 10:09
 10/27 A kérdező kommentje:
Van itthon duphaston, írt fel, de azt mondta, hogy csak akkor szedjem, ha pozi a teszetem. Már 5-ször elkezdtem szedni, de halványodik a teszt, és mindig megjön. Máe csak pár szem maradt.
2013. dec. 5. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!