Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy vki...

Létezik olyan, hogy vki menstruál aztán mégis terhes?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A megtermékenyítést követő 10-14. napon előfordulhat vérzés, melyet sokan összekevernek a menstruációs vérzéssel. Egyébként természetesen nem. Aki tudja, mi az a menstruáció, nem fogja összekeverni az esetlegesen megjelenő pecsételő vérzéssel a terhesség alatt.
2014. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem van olyan ismerősöm, aki 4 lányt szült, és mind a 4 terhessége alatt menstruált rendesen (nem tudom hogy hányadik hétig). de hallottam más esetről is bár gondolom, ez nem túl gyakori.
2014. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, jellemzően hormonproblémás nőknél fordul elő.

Én is hallottam valakiről, aki mindvégig RENDESEN menstruált közben, nem volt kevesebb, nem volt más, ezért se tűnt fel neki, csak amikor már elkezdett a pici mozogni, meg nőtt a pocakja...

Gondolom kb. 1000-ből egy esetnél fordul elő.

De attól még a teszt kimutatja, ha terhesség áll fenn.

2014. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első vérzésem még nekem is megjött, de gyanúsan kevés volt és inkább csak barnázás.


A dokim is mesélt olyan esetet, amikor a kismama végig vérezgette az egész terhességét.

2014. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!