Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoktól kérdezném, akik nem...

Azoktól kérdezném, akik nem mennek a falnak attól, ha valaki nagyon korán tesztel és nagyítóval lesi a csíkot: szerintetek ezen van valami?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 19. 10:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit távolabb jobbra van olyan érzésem, hogy talán lesz valami, nem tudom. Nem akarunk kifejezetten kistesót, csak később, de nem is tettünk meg mindent ellene. Hétfőn lenne a mensim napja.
2014. jún. 19. 10:44
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem reggeli elsőből, hanem másodikból teszteltem, most jutott eszembe, mert kezdtem olyan fáradtnak érezni magam, mint annak idején az első babával. Akkor korai ovum volt, mensi előtt 4 nappal már látszott a második csík. Igaz, az reggeli elsőből készült teszt volt.
2014. jún. 19. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Negatív.
2014. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen tesztem, de aztán később bebizonyosodott, hogy negatív. (látom mire gondolsz, de ez negatív szerintem)
2014. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 19. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is negatív. :(

Nekem a tesónál csak a nem várt után pár nappal lett pozi, írd majd meg a későbbi tesztek eredményét, szorítok! :)

2014. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez még negatív. Ez one step teszt? mert nekem az x-epil

nem várt előtt elég jól mutatta (nem bírtam kivárni amig a postán ideért a one step ) viszont ez nem várt után is csak nagyon halványan mutatta, pedig elvileg sokkal érzékenyebb

2014. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!