Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell így reagálni!?...

Miért kell így reagálni!? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sokat olvasgatok itt. Azt nem értem, hogy miért kell így viselkedni. Most gondolok erre a terhesség témára. Azért írunk ide, hogy segítséget kérjünk a tőlünk már tapasztaltabbaktól. Lehet, hogy buta a kérdéseket tesznek fel a fiataalok, felelőtlenek, buták vagy csak szórakoznak. Van aki komoly segítséget kér, ebből van a több. De csak elhülyéskeditek, vagy direkt ilyesztgetitek, hagy ijedjen meg ha ilyen felelőtlen volt. Mindenki volt felelőtlen már, hisz mindenki volt fiatal. Lehet nem a sex témában, de általában biztosan. Példák:Kérdés..Babát szeretnék, első hónapban vagyok, volt ovuteszt stb mellfeszülés, hasszurka. Halvány terhességi teszt...stb ERRE. Válasz: Hát nem biztos hogy terhes vagy, ritka akinek elsőre összejön, de sok sikert. Köv. kérdés: 17 éves vagyok abarátom betette egy másodpercre, teherbeeshetek? Válasz: Ha ilyen felelőtlen k***a vagy, stb stb. tuti terhes vagy. Biztos.


Nagyon aranyos. Nekem is volt úgy, hogy korán teszteltem. Mindennek elhordtak...pedig izgultam nagyon, hogy sikerül - e a baba. Sokan azért jönnek ide, hogy megtudják volt e már valaki ilyen szituációba stb. Lehet, hogy sok buta kérdés van. De miért kell így reagálni??


2014. jún. 19. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az, hogy valaki éppen most kezdte például a babatervezést még nem nentség arra, hogy a legalapvetőbb dolgokkal sincs tisztában. Számtalan honlpa van, szülők lapja, babatervezők otthon stb. stb. ahol szépen le van írva egy csomó dolog. És a terhességi tesztek útmutatóiban sem azt írja, hogy a 3. napon teszteljen, annyiból állna az egész, hogy elolvassa az útmutatót.

Én is terveztem babát, de azzal azért tisztában voltam, hogy hogy zajlik a folyamat – utána néztem neten, mielőtt hülyeségeket kérdeztem volna itt.

2014. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak alapvető dolgok amikkel minden nőnek tisztàba kellene lenni!ha valaki babàt tervez ès azt kèrdezi tegnapmszexeltem a pasimmal menstruaciom közben ès ma olyan furcsàn èrzem magam hanyingerem van ès szerintem mozog vmi a hasamban.. terhes lehetek?mert kb sokszor ilyen szinten vannak a kèrdèsek akkor tudod elgondolkodik az emebr,h vajon ennek a nőnek aki ennyire nincs tisztàban a testèvel ès női mivoltàval èrdemes-e gyereket tervezni..es itt nem a az első terhessèg miatti tudatlansàgról van szó hanem emberi butasàgról!igazàból úgy gondolom az ilyen kèrdèsekre nem kell butàn vàlaszolni nekik..ezeken a kèrdèseken túl kell lèpni.
2014. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!