Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell reagálni 20 hós...

Gabszem kérdése:

Hogyan kell reagálni 20 hós baba agresszivitására?

Figyelt kérdés
Ritka, főleg akkor csinálja ha fáradt, de ha valamit nem engedek neki akkor belémcsíp, vagy tépi a hajamat, ez mennyire normális? Mi nem vagyunk vele agresszívak, imádjuk őt, persze előfordul hogy türelmetlenek vagyunk, de kinél nem? Gondolom, ha agresszívan reagálok, akkor csak rosszabb. Ne törődjek vele, tereljem el a figyelmét? Ti hogy szoktátok?
2013. szept. 26. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj rá, nézz szigorúan és fogd le a kezét.
2013. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfogod a kezét,ránézel komoly arccal és elmondod hogy ezt nem szabad,mert rossza mit csinál,fáj ha csip vagy hajat tép.
2013. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt/van ilyen. Én is ilyenkor szigorúan, komolyan ránézek és mondom, hogy nem szabad. Nem mindig válik be ilyenkor már csak azért is és ráadásul incselkedve mosolyogva teszi. Ha a hajamat tépi vagy fájdalmat okoz akkor azt szoktam neki mondani. "Nem szabad, anyának fáj, anya se bánt téged, te se tedd, anyát szeretni kell!" Ez se mindig válik be de szerintem megérti...
2013. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!