Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Hermándi János tatabányai...

Dr. Hermándi János tatabányai nőgyógyásszal kapcsolatban információ? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy lehet hozzá menni magánrendelésre? Ha igen mikor és mennyiért? Be kell hozzá jelentkezni? Előre is köszönöm ha valaki tudna segíteni nekem.
2014. jún. 19. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvasod-e még,de kedden és pénteken van rendelése.10000 forint volt egy éve(szerintem azóta nem emelt)Nem kell hozzá bejelentkezni,viszont ha úgy adódik várni kell.Meleg szívvel ajánlom.Nem éppen olcsó,de nagyon lelkiismeretes.
2014. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Tudom, hogy nagyon lelkiismeretes mert engem évekkel ezelőtt Ő műtött meg és jártam is hozzá sokáig, de aztán költözés miatt sajnos nem tudtam menni hozzá, de most megint szeretnék menni. Mégegyszer köszönöm a választ.
2014. júl. 3. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvassátok-e még a topicot, de szeretném megkérdezni, hogy még mindig pénteken van a Hermándi dr úrnál rendelés? És ha igen akkor mettől meddig? És tényleg nem kell nála bejelentkezni? És hol rendel Tb-n belül? Sürgős lenne, ha valaki tud valamit kérem válaszoljon! Köszönöm :)
2014. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!