Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Mindig fájt a mellem menstruáció előtt kb egy héttel két három napot, de mostmár másfél hete olyan szinten fáj hogy egyszerűen már se melltartóba se hason se pólóba nem jó lenni. Valamikor kevésbé fáj de akkor is nagyon és teljesen más ahogy szokott egyébként. A másik dolog pedig hogy kb egy héttel ezelőtt kezdődött és kb 4-5 napig tartott hasszúrka főleg a baloldalamon. Ez fogalmam sincs mit jelent ez sem volt sosem. Aztán ahogy ez elmúlt jött a megjön érzés. De mostmár az sincs. Ezen kivül semmi más bajom nincs. Lehet nem baba de ti mit gondoltok? Igazából holnap kellene megjönnie tesztet még nem tudok venni csak a jövőhéten. Ezek a "jelek" mire utalhatnak? Tervezzük a babát de nem izgulok rá egyátalán nem figyelek se hőt se semmit se a napokat szóval egyátalán nem képzelek be semmit. Igazából azt sem tudom mik a terhesség jelei mivel még sosem voltam terhes.. Ez az első ilyen hónap amikor úgy érzem hogy mintha valami megváltozott volna a testemben ezért is kérdezlek titeket. Na de lehet hogy csak kissebb zavar. Várom a véleményeteket:)

2014. jún. 20. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Nekem is van amikor jobban fáj amikor kevésbé. Ez mondjuk nekem is fura
2014. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezek voltak a legelső tüneteim. Kis hasszurka bár nekem a jobb oldalon és iszonyú mell fájdalom. Olyan érzés volt mikor levettem a melltartót mintha le akarna esni a cicim :) Bár nekem mensis görcsöm nem volt.

14+5 hkm

2014. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanezek a tüneteim voltak. Iszonyatos mellfeszülés, a mellbimbóimhoz, ha valami hozzáét, ordítottam volna, meg szinte egész 1.trimesztert végigkísérte a jobb oldali petefészek szurkálás.
2014. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan mikor leveszem a melltartot mintha le akarna szakadni a mellem de akkor lehet hogy mas mert nekem kifejezetten a bal oldalon szurkalt a hasam eleg eroteljesen. :)
2014. jún. 20. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a petefészek szurkál, amelyikből az utána megtermékenyített petesejt származik. Nekem a jobból, neked akkor a balból.:)
2014. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy hete azt hiszem, hogy csak kifejezetten a bal oldalon szurkált. Pedig általában a jobb oldalon szokott. Sztem ez nem mérvadó...
2014. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Hat lehet nem mervado :) de nekem alapbol sosem szokott szurkalni a hasam egyik oldalt sem ezert is volt fura most hogy ennyire.. pedig tobb mint 10 eve hogy menstrualok mostmar.
2014. jún. 20. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet.
2014. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!