Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Baba lehet? Valaki járt már így.

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom. Menszi előtt egy héttel mindig görcsöl a hasam, de most meg semmi de a ciklusom 20 napja körül kettő napig tartó has szúrkát éreztem mint akiben kést forgatnak, és ma reggel a székletem hasmenéses volt kétszer is.

2014. jún. 20. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha vasárnapra nem várod akkor még van időd. Ha nem jönne meg értelem szerűen csinálj egy tesztet és megkapod a pontos választ a kérdésedre.

Ha esetleg tervezett baba lenne akkor szurkolok, hogy 2 csíkos legyen az a teszt. Ha nem szeretnél babót akkor meg máskor figyeljetek jobban oda..

Üdv..

2014. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, tervezett a baba, :) csak még nem volt így nekem hogy a menszi előtt ne görcsöljek...
2014. jún. 20. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én hasonlóan voltam.Nemvárt előtt 3-4 nappal, már görcsölgetni szokott a hasam, de most nem volt semmi.Vagyis helyette nekem is volt enyhe hasmenésem és enyhe hányingerem is.Szorítok, hogy baba legyen! Én a nemvárt előtt 2 nappal halvány pozitívat teszteltem. Ma vagyok 5+4 hetes. :)Írj ha teszteltél.
2014. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz, még annyit hozzátennék, hogy a mellem is kegyetlenül fájt/fáj

5+5hkm :)

2014. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi újság, megjött tegnap?Tesztet csináltál? 3. válaszoló
2014. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, nem jött meg, tesztet már vettem ma csinálom meg :)
2014. jún. 23. 10:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negatív lett, de semmi jele a menszinek. :(
2014. jún. 23. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!