Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki úgy, hogy Norcolut...

Járt valaki úgy, hogy Norcolut szedése ellenére se jött meg a menstruációja? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Szedtem 10 napig 3x1-et, az orvosom azt mondta, 3-4 nappal a gyógyszer abbahagyása után meg kell jönnie. Szombaton hagytam abba, ez a 3. nap, de eddig semmi, és jelét se érzem. Tudom, hogy még megjöhet, csak kicsit már parázok, nagyon szerencsétlen vagyok mostanában :/
2014. jún. 10. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
terhesség?
2014. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Norcolut mellett az elvileg nem túl valószínű.

Azért kaptam a bogyót, mert április 11-én jött meg utoljára, mint kiderült, az volt az oka, hogy érett ugyan petém, de nem volt tüszőrepedésem, nem jött ki a pete. Mikor már több mint 2 hete késett, akkor voltam dokinál, ő írta fel a Norcolutot, hogy majd attól megjön.

2014. jún. 10. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
En voltam igy, de nem tudtak az okat, mondjuk en evente egyszer menstrualtam. Ennek ellenere egyszer nem vedekeztunk, es terhes lettem, azota se tudjak mi a bajom.
2014. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez elég érdekes, de tök jó, hogy sikerült ennek ellenére.

Nekem volt mensim mindig, 6 évig szedtem fogigátlót, de tavaly márciusban abbahagytam, azóta nem éppen mintaszerűek ugyan a ciklusaim, de mindig volt peteérésem és mindig meg is jött 30-35 napra.

Csak január óta nem ilyen egyszerű, mert akkor elkezdtünk próbálkozni, terhes lettem egyből, de sajnos missed ab lett belőle februárban, ami után megjött áprilisban és kész, a következő ciklus már ez volt, ami ugye még mindig tart. De remélem csak vaklármázok és megjön mégis, mert már nagyon elegem van, hogy ennyire nem akarja az élet :(

2014. jún. 10. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
O szegeny, szurkolok, hogy összejöjjön a baba. Nekem is elöször Norcoslutot irt a nögyogyasz, miutan 4 ev szedes utan abbahagytam a fogamzasgatlot. Egy masik orvosnal honapokkal kesöbb - ekkor meg mindig nem menstrualtam, csak a Norcolut meghozta egyszer, de az ugyanaz, mint korabban, amikor a fogamzasgatlo hozta meg, tehat nem magatol jött meg - kiderült, hogy szenhidratcsökkentett etrend, es cukrosoknak adott gyogyszer kell, mert tele volt cisztakkal a petefeszkem, nem müködtek rendesen a hormonjaim, a mehnyalkahartyam vastagsagan meg csak rontott a Norcolut. 3 honap alatt rendbejöttem az etrendvaltoztatassal, azota meg hormontornat is szoktam csinalni, azota sincs gond.
2014. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Norcolutot
2014. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy rendbejöttél, remélem nálam sem lesz már gond. Az éjjel megjött szerencsére, ettől kicsit megnyugodtam, végre valami úgy megy, ahogy mennie kell. Holnapután kezdem a clostilbegytet, hogy tuti legyen peteérésem, aztán remélem, legközelebb már azért nem jön meg, mert baba lesz :)
2014. jún. 11. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!