Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes így? Aggódom.

Lehetek e terhes így? Aggódom.

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk ma délután a barátommal, és nem tudta időben kihúzni, háromnegyede belém ment. Elvileg ciklus.hu szerint ma van peteérésem.

Miután elélvezett rá 1 percre már a zuhany alatt voltam és kimostam magam zuhannyal. Így teherbeeshetek? Köszönöm a normális válaszokat.


2014. jún. 21. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. A megszakításos módszer eleve nem valami biztos,jobb lenne máshogy védekezni ezután.
2014. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eseményutánit írass ki.
2014. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg peteéréskor 20% esély van arra, hogy sikerül.

mivel a "kimosás" segíti a spermákat, ezért neked most ennél több esélyed van.


ha nem szeretnél babát akkor védekezz, a megszakítás nem védekezés, nem kell beléd élveznie, elég az előváladék is ahhoz, hogy teherbe essél

2014. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be esemény utáni tablettát, mert így elég nagy esély van a teherbeesésre. Ha meg nem akarsz gyereket, akkor védekezzetek, mert a megszakítás az nem védekezés, hanem lutri.
2014. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy lehetsz terhes...
2014. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Komolyan,én megértem,hogy neked ez most tényleg gond,meg idegesít. Csak azt nem értem meg,hogy a 21.században,amikor csomó normális fogamzásgátló módszerből lehet választani,miért kell ezzel szórakozni? Ha meg terhes leszel,mész abortuszra,más értelmes felnőtt nők meg évekig küzdenek,hogy gyermekük lehessen. Tele van az oldal ilyen aggódó kérdésekkel,mégis újra meg újra kísérti a szerencsét a sok hozzád hasonló.
2014. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Barátom allergiás a gumira. Kb 10ezer forintunk ráment, hogy minél többet kipróbáljunk, mindtől kipirosodik és viszket neki. Én viszont nem szedhetek fogamzásgátlót, mert migrénes vagyok, és erős migrén gyógyszert kell szednem naponta, és a nőgyógyászom nem írja ki igy.. ha abbahagyom a gyógyszerem, fejgörcsöm és 15-20perces alkalmi vakságom lesz. Nem azért nem védekezünk mert nem érdekel minket, hanem ezek miatt. Igen tudom, van a pharmatex nevű hüvelykúp, kenőcs. Ugyan ezt váltja ki a barátomnál mint a gumi.
2014. jún. 22. 15:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor legalabb huzza ki idoben..de még ez is veszelyes..mindenki mas. Van aki evekig nem esik teherbe megszakitasos modszerrel,es van aki teherbe esik. Neked pont peteeresed van/volt es beled ment a pasid...eleg nagy esely van ra hogy ebbol baba lesz. Ép azert mert nem akarjatok..es a legszebb hogy megy a kukaba a gyerek gondolom..ha te is meg a parod is eleg termekenyek vagytok akkor lehet a terhessegre keszulni..
2014. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez az első eset hogy nem tudta kihúzni időben. Ha mégis terhes lennék megtartanánk, nem vagyunk abortusz pártiak. El tudnánk tartani, meg tusnánk adni neki mindent. Ha szakitanánk egyedül is megbirkoznék vele, szimplán csak korán jönne. 21 évesek vagyunk, ezért nem szeretnénk.
2014. jún. 22. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,vannak olyan óvszerek,amelyek pont arra készültek,ha valaki allergiás a latexre,amiből a hagyományos óvszer van.
2014. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!