Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bocsi, hogy ez már a sokadik...

Bocsi, hogy ez már a sokadik "Lehetek terhes? " kérdés, de ezt muszáj megkérdeznem

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 1 éve vagyunk együtt, és több, mint fél éve szexelünk. Mindig használtunk gumit, de tablettát nem szedek. De kb. 2 hónapja már megszakítással is próbálkozunk. Eddig nem is volt baj, a menzim is napra pontos. A véleményeteket kérném (tudom, hogy hülyék vagyunk), hogy ugye addig nem lehet baj, ha így folytatjuk, amíg nem lesz tablettám. (ez kb. 3 hét)

[Normális kérdéseket várok éd előre is köszönöm, egy kis lelki támasz kéne] 17L


2014. jún. 19. 22:09
 1/9 anonim válasza:
Elnézést de most mi a kérdés?
2014. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne, cunci mókus, ha a megfelelő kategóriába raknád? Hm? Nehéz?
2014. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De, lehet baj, ugyanis a megszakitásos szex nem védekezési forma. Ez lutri, lehet hogy 5-ször nem lesz belőle baj, de 6-odjára igen. Ez kimondottan azoknak javasolt, akiknek nem okoz gondot, ha becsúszik a baba. Úgyhogy így bármikor lehetsz terhes, az, hogy eddig nem estél teherbe, csak szerencse :)
2014. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De lehet még belőle bajod, mert a megszakításos módszer csak csökkenti az esélyt, de nem szünteti meg

Ha eddig mindig rendesen megjött, akkor még nem lehetsz terhes, de jobb lenne vigyázni és addig inkább gumit használni

2014. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
1# vagyok. Hát ha megszakítással csináljátok akkor se 100% , mert ugye az előváladékban is van sperma. Csak ha óvszerrel.
2014. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"Normális kérdéseket várok éd előre is köszönöm, egy kis lelki támasz kéne"


Ha a relativitás elméletét nézzük, miszerint minden relatív, akkor ezek szerint maga a relativitás is relatív? Ezek alapján kijelenthetjük, hogy Minden és Semmi sem relatív?

2014. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a Lelki támasz részhez csak annyit hogy én megértelek
2014. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi van?????????????

Ez annyira kusza!

Amúgy a megszakítás nem védekezés simán lehetsz terhes mi is így "védekeztünk" de mi akartuk a babát csak nem minden alkalommal próbálkoztunk és terhes lettem!

Használjatok gumit

2014. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eszed ágába ne jusson tovább folytatni a megszakításos módszert! Vagy a következő elmaradt vérzésednél tanácsot szeretnél majd kérni, hogy 'Mit tegyek? Megtartsam? 17 vagyok.'

Használjatok óvszert, vagy ne szexeljetek a tablettáig!

2014. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!