Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte a beágyazódást,...

Aki érezte a beágyazódást, pontosan mit érzett? Mihez lehet hasonlítani?

Figyelt kérdés
Ez az első próbálkozós hónapunk, szóval nagy valószínűséggel csak túlreagálom. De a peteérésem után 4-5 nappal éreztem valami furcsát. Először a bal petefészkem szurkált néha, utána pedig középen, a méhemnél volt ugyanez a furcsa, kicsit kellemetlen szurkálás. Ez lehetett a beágyazódás jele?

2014. jún. 23. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Aki "érezte", az csak beképzelt valamit. Érezni nem lehet, es csak mese.
2014. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehetett beágyazódás..nekem mondjuk nem szurka volt, hanem hányinger, hasmenés, előtte lévő nap görcsök a gyomorszáj tájékán, és pár csepp pecsételő vérzés.
2014. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beagyazodasnak korai mert allitolag a 7-dik naptol kezdodik de nem lehetettlen:) egybkent a jelek arra utalhatnak sok sikert :)
2014. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Az azt érezte, hogy valami más baja van, mégis beágyazódásnak hiszi, mert már annyira el van keseredve. ha megnéznéd statisztikailag, biztosan többször is érzik, amikor pedig nem is ágyazódik be semmi.:)


ez olyan, minthogy "TUTI lekésem a buszt", lekésem, és akkor "jaj, megmondtam, hogy lekésem a buszt":D

2014. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Én éreztem, ha hiszitek ha nem. Egy nagy hasszurkát éreztem, ami majdnem a szeméremdombomtól felsugárzott a bal petefészkemig. Annyira furának tünt akkor, hogy még át is futott az agyamon, hogy ebből baba lesz. És az is lett belőle.
2014. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én csak hányingert éreztem és hihetetlenül érzékenyen reagáltam le mindent.sírógörcsöt kaptam
2014. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
4-es, igenis lehet érezni, én egyszer sem éreztem beágyazódás szerű tünetet az 5 hónap próbálkozás alatt, a 6. hónapban, amikor hasmenésem, hányingerem és pecsételő vérzésem volt, pedig egyértelműen, és meg is lett az eredménye. Mástól nem lehetett, mivel abszolút nem vagyok se hányós, se hasmenős típus, 6 évente egyszer, ha hasmenésem van, hányingerem betegségtől pedig 4 éves korom óta nem volt...
2014. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit, de a 10. dpo-n volt egyszer, egyetlen egyszer barnás maszatolás a wc papíron. Akkor azt hittem, hogy a mensi előszele, de aztán nem folytatódott. Sőt! Nem is jött meg! :)
2014. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Ti attól kattantok így be, amiket itt, ezen az oldalon olvasgattok? Jó ég!

1. próbálkozós hónap és már beágyazódási "jeleket" keresel?? Ami tényleg, ahogy írják, jóformán nincs (esetleg van, aki pecsétel ilyenkor), és túlnyomórészt pozitív teszt után így visszamennek, hogy á tényleg, aktus után kb. 7 nappal ezt meg ezt éreztem, biztos az volt...

Elborzaszt, hogy mik vannak..

2014. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es! Ahogy az a kérdésem szövegében is benne van, tisztában vagyok vele, hogy "nagy valószínűséggel csak túlreagálom".

És nem "kattantam be", hanem arról van szó, hogy - mivel én sem tartom valószínűnek, hogy elsőre összejön a baba - még nem tettem le a cigit, és alkalmanként megiszom egy-egy sört is. EZÉRT bátorkodtam megkérdezni, hogy másnál milyen érzés volt a beágyazódás, mert ha a többség hasonló tüneteket ír le, akkor nyilván nem várom meg, hogy kimaradjon a menzeszem, hanem most azonnal lerakok cigit, piát, mindent.

Egyébként pedig elég szar lehet úgy élni, hogy egy ilyen apróságon, mint a kérdésem, képes vagy ennyire felhúzni magad.

2014. jún. 23. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!