Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte a beágyazódást,...

Aki érezte a beágyazódást, pontosan mit érzett? Mihez lehet hasonlítani?

Figyelt kérdés
Ez az első próbálkozós hónapunk, szóval nagy valószínűséggel csak túlreagálom. De a peteérésem után 4-5 nappal éreztem valami furcsát. Először a bal petefészkem szurkált néha, utána pedig középen, a méhemnél volt ugyanez a furcsa, kicsit kellemetlen szurkálás. Ez lehetett a beágyazódás jele?

2014. jún. 23. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

Négyszer vártam eddig babát,3 gyermekem szuletett.

Soha nem éreztem semmilyen beagyazodasi tunetet egyiknél sem!

Nagyon vártam őket,(könnyem jottek),nem is figyelgettem magamat csak mikor nem jott meg teszteltem...

2014. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, én sem éreztem beágyazódási tünetet. Egyedül annyit észleltem, hogy halvány rózsaszín folt volt a bugyimon, amit akkor még nem is sejtettem, hogy mitől lehet, különösebb jelentőséget nem is tulajdonítottam neki. Betudtam annak,hogy valószínű hamarosan megjön és annak a jele, de...nem jött meg. :D Azért sok sikert, attól még lehet, hogy neked lesz igazad, nem vagyunk egyformák.
2014. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hete volt pici sotetbarna szin, masnap piros szinu kis folt volt a fehernemumon. Es mar eltelt 1 het, de meg mindig nem jott meg, pedig ezen a hetfon lett volna az ideje.
2014. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!