Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? (lent a többi)

Mit tegyek? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Együtt voltam a párommal,megszakítással védekeztünk,nem lenne gond ,ha lenne baba.Viszont megyünk nyaralni és pont a nyaralás idejére esne a menzeszem,ilyenkor egy héttel ,vagy fél héttel előbbre tudom hozni,mint például rozmaring teával.Mivel az aktus óta eltelt idő még kicsi ahhoz ,hogy teszteljek,és a rozmaring tea vetélést okozhat,nem tudom mit tegyek. ki mit tanácsol?

2014. jún. 23. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Elmentek nyaralni és megjön. Inkább mint elmentek nyaralni és elvetélsz. Bár én nem ismerem a rozmaring teát.
2014. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno olvastam, hogy fél citrom leve, ha megiszod kb. 1 héttel eltolja a mensi napját :O Vetélést gondolom ez nem okoz. Egy próbát megérhet.

ha meg mégsem, akkor nyaraltok és jól érzitek magatokat szex nélkül :O

2014. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!