Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye, hogy képtelenség úgy...

Ugye, hogy képtelenség úgy teherbe esni, hogy együtt tusolás során a nő a férfi mögé áll, és hozzásimul?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly kérdés????
2010. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát hozzásimulással nehezen. akkor már elég sok gyerekem lenne, pedig tudtommal csak egy van.
2010. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljes képtelenség.
2010. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzásimulás közben a férfi ágaskodó nemi szerve egész véletlen pont a tiedbe került (és nem az úja csak), akkor van rá esély.
2010. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csak simult?Gondolom, ha kérdezel akkor szeretkeztetek is. Akkor viszont lehetsz terhes.
2010. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha jól értem, a nő áll a férfi mögött (a férfi pénisze max. előre felé állhat - nem hajlik hátrafelé és ér be - szééép teljesítmény lenne :))) Így természetesen nem lehetséges, de minden más ide érintem - oda érintem, stb. dolgoktól lehetséges. Egyetlen fontos dolog van - került -e BÁRHOGY spermium a hüvelybe - semmi más nem érdekes. Ebben a pózban kizárt, de te tudod mi történt előtte és utána!
2010. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Már megint egy kamu kérdés...miért kell hülyíteni a népet egyes kérdezőknek?
2010. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!