Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már késik egy ideje, de a...

Már késik egy ideje, de a teszt negatív. Semmi jele a mensinek, de ma reggelre ugyanúgy görcsölt,(most is) a hasam alja, mint mensi előtt. Mi lehet ez? Miért fáj a hasam alja?

Figyelt kérdés
De semmi nem jön. Tegnap este voltunk is együtt a párommal, lehet h ettől? Nem értem...ugyanúgy görcsöl, de nem jön vér, se barnázás,semmi...Tudtok segíteni? MÉg fájdalomcsillapítót sem merek bevenni, mert ha mégis van baba, akkor nem tenném. Viszont máskor ha görcsölök (és van vér is) akkor nem szadizom magam, természetesen beveszem a merisztint.
2008. aug. 1. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj orvoshoz, amilyen hamar csak tudsz!

Mióta késik? Ez nem játék, mert ha babás vagy és görcsölsz, az nem jó! Lehet csak a mensit jelzi, és meg fog jönni. De ha megjön, akkor is menj dokihoz, és mondd el mit tapasztaltál! Az egészség mindennél fontosabb. Vigyázz magadra, és irány a doki. Terhes tüneteid nincsenek?

2008. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, mióta késik.

Egyébként ha már babás vagy, attól függetlenül görcsölhetsz mensi szerűen, ha el is marad már. Én is ugyanúgy görcsöltem, aztán mégsem jött meg, 1,5 hét után meguntam és csináltam tesztet, ami pozitív lett. Aztán irány a doki. Azóta is minden hónapban, abban az időszakban, amikor meg kellene lennie, érzek kisebb görcsöket.

Persze, nem biztos, hogy nálad is így van, ez csak személyes tapasztalat.

2008. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs semmi tünet. És pé-t sem éreztem, pedig szoktam....Voltam dokinál kb 3-4hete, és mindent rendben talált. Jöhet a 2.baba, citó rendben...stb. Belevágtunk...késik is, clearblue-val teszteltem,negatív. Nem keseredek el, ha nem estem még teherbe, most próbálkozunk először a 2.babával, demivel a teszt negatív, én úgy fogom föl h nem vagyok terhes.

Ez a görcs pont olyan mint a mensi előtt. már a derekam is fájpicit...olyan körkörös hasogatás. Nem feszül a mellem, elég vékony vagyok, és mivel ez a 2.babaprojekt, nem várok már olyan intenzív jeleket mint az elsőnél. (Bár nekem ott se volt)

2008. aug. 1. 07:56
 4/4 A kérdező kommentje:
38 naposak átlagban a ciklusaim. Ez most a 48.nap. A kislányomat annó 4 éve 52.napot jelezte egy halvány vonal..úgyh a hormonok rendesen össze vannak zavarodva. De van egy egészséges gyönyörú kislányom. Viszont kell a kistesó.
2008. aug. 1. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!