Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut-ot kaptam,3 hónapja...

Norcolut-ot kaptam,3 hónapja nem jött meg a gyógyszer abbahagyása után. Következő hónapban lehet már peteérés?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A norcoluttól nem lesz peteérésed. Az egy progeszteron gyógyszer amitől ez esetben megjön a mensid ha abbahagyod. Ha megjött el kell menni 3. napi vérvételre illetve terheléses cukor és inzuinvizsgálatra és mikor tudni mi a gond azt kezelni.
2014. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Semmit nem fog használni a Norcolut. Nem a kiváltó okot kezelteti veled az orvosod! Válts orvost! Keress fel endokrinológust!
2014. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra jó a norcolut, hogy meghozza a mensit és meg lehessen csináltatni a hormonlaborokat, meg egyébként is pár havont meg kell hozni akkor is míg nincs meg a baj és nincs kezelve, mert az elöregedett mnyh. nem túl jó.
2014. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És az endokrinológus mit néz? Gyógyszert is írhat a peteérésre?


És arra szerintetek nincs is esély, hogy magától újra indul a pé.???

2014. jún. 24. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nincs. Nem a peteérésre kell gyógyszer. Valamilyen hormonoális betegséged van ezért nincs peteérésed, azt kell kivizsgálni és kezelni. A leggyakrabban az ilyen esetek hátterében a PCOS és az IR áll, amit életmódváltáss lehet kezelni.
2014. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

www.pco-szindroma.hu

www.mensmentis.hu

2014. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ne hari h közbe irok, kérdezek de hátha tudtok segiteni. elküldött a doki 3-21.napi vv-re ha megjön. ez volt máj 17.én, jun 14re vártam..de azóta se semmi. nem volt peteérésem..így valószínű ez a baj..de nem tudok menni vvre hisz menzi sehol :( Egy barátnőmnek írt fel norcolutot ilyen miatt. Végül nem szedte be, és nekem adta most. Szerintetek beszedhetem, h meghozza és elmehessek vv-re? köszi ! Emili
2014. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Semmilyen hormongyógyszert nem szedünkbe orvosijavaslat nélkül.
2014. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!