Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem, ha igen...

Teherbe eshettem, ha igen mikor tudom meg?

Figyelt kérdés
10.-én volt meg a havim gyógyszert szedek/tem múlthét csütörtökig (máj 22.-ig.) szombaton voltunk együtt párommal nem védekeztünk és elvileg pont szombat volt peteérés bár a gyógyszer mellett nem tudom. Szerelmeskedésünk után reggelre barnás folyásom volt (van is) , de megjönni nem jön meg a hasam görcsölget. Bár nem mostanra terveztük, de Nem zavarna egyikünket sem, ha baba lenne csak tartok attól nehogy baja legyen a gyógyszer miatt. Köszönöm :)

2014. máj. 27. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Teherbe eshettél, de tesztet csak az aktus után 14 nappal csinálj leghamarabb.
2014. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy a gyógyszer milyen gyógyszer, a legtöbb nincs hatással rá. Aktus után 10-14 nappal tesztelj és kiderül sikerült-e.
2014. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a gyógyszer a coronelle. Remélem ha össze is jött nem lesz baj
2014. máj. 27. 13:57
 4/7 A kérdező kommentje:
corenelle bocsánat
2014. máj. 27. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Most nem értem.Fogamzásgátló mellett hogy lehetnél terhes?.Vagy épp csütörtökön hagytad el a tabidat?Akkor is a megvonásos még megjön,és egyetlen szabály hogy 7napon belül jöjjön meg.Hétfő van,több mint 2nap csütörtökig :) Meg fog jönni,nem vagy terhes 100%
2014. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg még annyit hogy tudom vannak csodák,hogy valaki tabletta mellett terhes lesz.De ez nem egy általános dolog.A tabletta anno nekem is okozott terhes tüneteket(persze nem voltam az).Valamint általában a szünet 5.napján jött meg,de évente kb 3x volt úgy,hogy aznap reggel kezdtem el vérezni,mikor este már a következő levél 1.tablettája volt esedékes.A légyeg,hogy ha nem jön meg,érdemes tesztelned.De bocsáss meg,eddig még semmi nem utal arra hogy nem fog megjönni :)
2014. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Én úgy tudom, az utolsó levél fogamzásgátlót célszerű végigszedni, hogy ne kavarja össze a hormonjaidat az abbahagyása.

Most szegény szervezeted nem tudja eldönteni, hogy ovu legyen, vagy megvonásos vérzés.

Bár én az utóbbira tippelek.

Ezt támasztja alá a barnázgatás és a görcsök, csak a nyálkahártyád nem volt elég vastag egy rendes vérzéshez.

Szerintem a barnázgatás kezdetétől számolj új ciklust.

2014. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!