Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hete szültem, és szoptatok....

6 hete szültem, és szoptatok. Tegnap együtt voltuk a férjemmel, és nem vigyázott. Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Még nem volt mensesem szülés óta, és úgy tudom szoptatás alatt több hónapig nem is jön meg. Nem tudom ilyekor lehet-e peteérés annak ellénére hogy nincs még menses? Nagyon parázok, mondtam a páromak, hogyha terhes leszek fizet babysittert, és takarítónőt is!
2008. aug. 1. 09:04
 1/4 anonim válasza:
Szia! nekem a doki azt mondta, hogy ilyenkor nagyon kell vigyázni! szerintem vegyél egy tesztet.
2008. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

A vilag legnagyobb varosi legendaja az, hogy ha szoptatsz, nem eshetsz teherbe! Sok norol tudok aki azert ment abortuszra, mert elhitte ezt..


Azert mert nem menstrualsz, meg lehet erett peted!


Ha nem akartok babat, miert nem vedekeztek?

2008. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen ez most a férjem felelőssége, nem gondoltam hogy megfeledkezik róla, és bennem "sül el"! Persze megkapta a magáét ez miatt! Most csak imátkozhatok.
2008. aug. 1. 09:48
 4/4 anonim válasza:
így jártál , de az a takarytónő , babysitter nem nagy fenyegetés, (de ne reméld , hogy lesz belőle vmi.
2009. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!