Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi hátha volt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
április 1jén hagytam abba a gyógyszert mert is tesót szeretnénk áprilisban meg is jött rendesen 25-én és 29ig tartott májusban 23-án kellett volna meg jönnie e helyett 29-én jött meg és már június 1jén nem volt meg. május 28-án teszteltem negatívot de azóta folyamatosan feszül a mellem fel vagyok puffadva és néha émelyeg a gyomrom és feltűnően fáradékony vagyok. tesztet még nem csináltam azóta. elvileg a héten kéne megjönnie valamikor. szerintetek ki mutatná már a teszt ha baba lenne? első terhességemnél 2hét késéssel teszteltem.

2014. jún. 24. 21:10
 1/3 anonim válasza:
A fentiek alapán simán elképzelhető, hogy terhes vagy! Irány a nődoki ő pontosan megmondja.
2014. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem még hogy voltak olyan napok mikor hányingerem volt és sokszor van olyan hogy viszket a hasam.
2014. jún. 24. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem látunk beléd, az a tuti ha tesztelsz egyet :) Írhatjuk itt hogy tuti terhes vagy, meg hogy tuti nem de megmondani senki sem tudja :)
2014. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!