Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi, pozitív hozzá szólást. Baba lehet?

Figyelt kérdés
Szóval május 26-án jött meg a menszim ovu előtt és alatt után együtt voltunk a párommal a ciklusom 20 napja körül erős has szúrást éreztem 2 napig mint akibe kést forgatnak, a menszim előtt egy héttel mindig görcsöl a hasam és most nem ma éreztem kicsit hogy görcsöl de nem olyan amilyen szokott és a székletem hasmenéses jellegű volt 2*-er is. Merjek tesztet csinálni, ha terhes vagyok kimutatná. tudom minen nő más de ha valaki pont ilyen helyzetben van volt megírnátok.

2014. jún. 20. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Azt írod, pozitív hozzászólást vársz. Ez már a kérdésben is benne van!


Igen, terhes lehetsz, sőt, vagy, és tesztelj, de ha nem mutatja ki, akkor rossz a teszt/túl korán teszteltél és nem peteéréskor fogant a baba, hanem később!

2014. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) holnap tesztelek
2014. jún. 20. 18:56
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy.

Attól, hogy azt írjuk, biztos baba van a dologban, miért éreznéd jól magad? Ez önámítás.

Tesztelj és megtudod, ne itt kérdezgess feleslegesen.

2014. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Ezt szebben is meg lehetett volna írni..
2014. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló, nem azt várom hogy azt írjátok hogy tutira terhes vagyok hanem azt hogy volt e valaki hasonló helyzetben és mit tapasztalt.....
2014. jún. 20. 19:58
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

komolyan nem vetted észre az iróniát az első hozzászólásomban?:D


azt írtad, hogy pozitív hozzászólást akarsz, az mit jelent?


meg mindenre azt írod, hogy ilyen nem szokott lenni soha, de soha, bár tökre mensi jelek, de soha!


szerinted mit vársz tőlünk, mit írjunk????

2014. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Bocs,ne vedd magadra,de ennèl a kèrdèsnèl lett elegem.

Most őszintèn,hàrom gyermekem van 4x vártam eddig babát,de sosem jutott eszembe,hogy tesztelés helyett másoktól vàrjak vàlaszt erre a kérdèsre!Mikor felmerült bennem a gyanú,vettem a dm ben egy tesztet,ès utasítás szerint elvégeztem,az eredmény pedig egyértelmű volt!

Százszor előbbre lennél,ha Te is megbizonyosodnàl,sem mint idegenektől tapasztalatokat várni.

Lehet,h volt mas is így,de lehet téged csak megtréfál a szervezeted,de az is lehet babas vagy.

Sok sikert,remélem sikerült!

2014. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Normàlis vàlaszt írtam a kérdésedre!

Felmerült bennem a gyanú,és teszteltem!Igen van értelme tesztelni,ha az embernek vannak megérzèsei.

Attól,hogy nem tetszik leírtammiért mást kérdezgetsz,a meg bizonyosodás helyett nem kell nekem ugranod!igen,lehet itt kèrdezni azért van,de sok teljesen értelmetlen,köztük a tied is.

2014. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
szia. én is ìyg voltam szúrkálást éreztem és ment a hasam. mensi görcsiem voltak néha azt hittem meg is jön de semmi. ja és nem várt napján enyhe barna folyásom volr na akkor el is keseredtem ès betétet tettem be h megint nem sikerült de szerencsére nem jött meg és aznap d.u. erős pozit teszteltem:) július 22.re várjuk a picit:) ne tőrödj a negatìv hozzászólásokkal (nem veszekedés kedvéért ìrom) tudom mit érzel én is majd csak 8 hónapig minden hónapba ezt éreztem.megy a drukk:)))
2014. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass az értelmetlen válaszolókra. :) Nekem is május 26. én jött meg és 30-31 naposak a ciklusaim. Szóval jövőhétre nem várom. Én is izgulok. :). Tesztelni majd csak jövőhéten tudok.Remélem sikerül, szorítok! Írd meg minnél előbb az eredményt! Persze, hogy lehet ;)
2014. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!