Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség tüneteit az...

A terhesség tüneteit az utolsó menstruáció első napjától kell számítani? Vagy az elmaradt menzesztől számítva 4-5 hétre jelennek meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan sem kell számítani. A tünetek jelentkezése mindenkinél más. Van, akinél nincs, más meg a beágyazódástól érzi.

Az utolsó menzihez 2 hétre van kb. a megtermékenyülés, ahhoz min. 1 hét a beágyazódás, amikor a hcg kezd termelődni, ami a terhes-tüneteket okozza. Az utolsó menzi 1. napja egy tájékozódó érték, mert az biztos, a fogantatás napja meg nem az. Ehhez számolnak később mindent a terhesség alatt.

2010. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tünetek mindenkinél máskor jelentkeznek és nem is ugyan az mindenkinél! Nekem pl. pont olyan volt mintha meg akarna jönni.
2010. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó,csak úgy írják,hogy kb. a 4. héttől jönnek elő a tünetek.

És,hogy akkor a 4 hetet honnan kell számolni.

2010. jan. 4. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó menszesz első napjától.
2010. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem pl. már 4 nappal a nemvárt előtt elkezdődött.
2010. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!