Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gebauerpharma terhességi...

Gebauerpharma terhességi teszt /internetről rendelt/ megbízható?

Figyelt kérdés
Van valakinek erről tapasztalata? azt írják, 10-es érzékenységű, és az 5 és a 10 darabos csomag is elég jó áron van. Köszi!

2014. jún. 26. 11:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem mutatta 11 dpon az early...: gratulálok kérdező!!! :-))

utolsó: én látok valamit! :-) nézted hogy nekem milyen halvány volt 11 dpon? te hányadikon vagy?

2014. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönjük szépen. :) Mi csak halkan örülgetünk, mert az előző várandósságom nagyon rosszul ért véget, így sok bennünk a félelem. Meg kell tanulnom a pozitív gondolatokat, de egy ilyen után nagyon nehéz...


Én is látok csíkokat a képeken! :) Gratula!! :)

2014. júl. 12. 12:14
 13/22 anonim ***** válasza:
sajnálom..de újra nem történhet meg ugyanaz!!sok örömet és boldogságot nektek!!:-)
2014. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, köszönjük, kedves utolsó :) Jólesett, amit írtál, már ez is erőt adott:)
2014. júl. 13. 10:38
 15/22 anonim ***** válasza:

hidd el, hogy így lesz, ez a baba veletek marad :-) vigyázzatok magatokra!!

a 11 dpon-n tesztelt kismama

2014. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én is csak biztatni tudlak arra, hogy most semmi baj nem lesz, csak pozitívan!

Hétvégén nem voltunk itthon, de most ahogy hazaértünk teszteltem egyet, igaz homályos a kép, de talán így is látszik:

[link]

21.-ik napon vagyok ma, ez egy vaterás teszt.

Boldog babavárást lányok! :)

2014. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszi, Lányok!

Mindenkinek egszséget kívánok, annál nincs fontosabb, higgyétek el... :)

Nyithatnánk egy fórumot valahol, ahol csa mi babavárók vagyunk :D Mondjuk az Anyatanyán (honlap)? ;)

Amúgy van valami tünetetek? Nekem csak néha szúrkál, de csak napi 1-2x.

Fura, mert ilyenkor az első 2 terhességemnél már volt hányinger, szagérzékenység, a mellem fájt...Most meg szinte semmi.

2014. júl. 14. 08:31
 18/22 A kérdező kommentje:
Az anyatanyán nyitottam egy topikot ("Friss pozitív teszt" címmel) ha van kedvetek, gyertek oda ;)
2014. júl. 14. 10:10
 19/22 anonim ***** válasza:
Én csak akkor csatlakozom, ha erős pozitív tesztem lesz és nem jön meg. Nem felejtem el! :)
2014. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tudsz nekem linket küldeni priviben légyszi?
2014. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!