Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak...

Terhes vagyok vagy csak túlparázom és bebeszélem a tüneteket?

Figyelt kérdés
5 napja kicsit becsiccsentettem egy házibuliban ahol egy fiúval lefeküdtem. Nem védekeztünk de nem tartott olyan sokáig. Párszor rakta csak be, nem hiszem hogy belémélvezett vagy nem tudom.. Nagyon megbántam és azóta nagyon félek. Fáradt vagyok. Sokszor émelygek reggelente. Fáj a gyomrom is. Nagyon remélem nem vagyok terhes mert még fiatal vagyok. Anyuéknak nem merem elmondani ezt. Segítsetek!
2014. jún. 26. 18:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
Az első pár hónapban nem érezhted hogy terhes vagy. A gyomor fájás, émelygés valósinuleg csak a parázástól van. De azért nem árt kivizsgáltatni magd. 2 hét után csinálhatsz gyorstesztet. Anyukádnak ne szólj amig nem vagy biztos benne. És ha esetleg tudsz akkor beszélj a fiuval, hogy elélvezet-e szex közben.
2014. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Esemény utáni?

Egyébként simán lehetsz terhes.

Az előváladéktól is teherbe eshetsz és attól,hogy rövid volt,még simán beléd élvezhetett...

Én is fiatal vagyok,tudom,hogy zűrös ez az időszak,de ha ilyet csinálsz legalább utána vennél be esemény utáni tablettát.Az mégis egyszerűbb,mint az abortusz,arról nem is beszélve,hogy akkor nem ölsz meg senkit.

(bocsi,de ezt ki kellett mondanom)

Egyébként ilyen hamar szerintem még nem lehet érezni a tüneteket,csak az idegességtől van,de pár hét múlva azért csinálj egy tesztet.

17/l

2014. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És eseményutánit már késő bevenni ugye? Azt csak gyógyszertárba vénnyel lehet venni?
2014. jún. 26. 19:08
 4/16 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy 72 órán belül kell bevenni(minél előbb annál biztosabb,hogy nem eshetsz teherbe)és nőgyógyász tud neked csak felírni.

Szóval már kicsúsztál az időből.

Hány éves vagy?

17/l

2014. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. jún. 26. 19:14
 6/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az hogy belédrakta már ok lehet a terhességre.

Ciklusod melyik napján volt? Bár végülis bármikor lehet peteérés, de középidőben a legvalószínűbb, meg pár napig a spermák is élnek, de ha pl menstruáció után közvetlenül akkor nagyon kicsi az esély, de nem lehetetlen!!!

Amúgy az hogy 5 napja volt és ezeket érzed az tuti nem a terhesség!!!! Ilyen hamar nincs tünet. Valószínű nagyon aggódsz és pszichésen vannak ezek.

2014. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Pár nap múlva fog megjönni. Nagyon remélem nem vagyok terhes.
2014. jún. 26. 19:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Semmi jó nem sül ki abból, amikor két 17 éves akar megoldani egy ilyen problémát. :)

Esemény utánihoz már késő, bizony. Azt max aktus után 72 órával lehet bevenni. Egyébként vényköteles és a nőgyógyász írhatja fel. De legközelebb (bár ne legyen legközelebb, inkább védekezz), inkább égj a nőgyógyásznál esemény utániért, mint később egy abortuszon.

5 nappal együttlét után még nem lehetnek tüneteid, mert még a beágyazódás sem történt meg. Tünet leginkább a menzesz elmaradása után szokott lenni.

Valóban teherbe lehet esni előváladéktól is. Ráadásul mindenféle fiúkkal védekezés nélkül lefeküdni, nagyon nagy felelőtlenség.

Azt javaslom, hogy ha kimarad a mensid, azonnal tesztelj. Ha pozitív azonnal beszéld meg a szüleiddel.

Ha negatív, akkor pedig adj hálát az égnek! És mindkét esetben fogadd meg, hogy soha többé nem szexelsz védekezés nélkül.

Egyébként mikor vagy középidőben, kb? Mert ha mindez a peteérésed környékén történt, akkor nagy az esély terhességre.

2014. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Többet biztos nem fogok részegen lefeküdni olyan fiúval akivel nem vagyok együtt!!!! És nem tudom hogy középidőben voltam e. Az eset az 21én volt és 1-jén kéne megjönnie..
2014. jún. 26. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk, hogy normális ciklusaid vannak. Így nem sok esélye van. De persze van. Szerintem nem lesz gond és sokkal bölcsebbé váltál...
2014. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!