Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyálkahártya vastagsága és...

Nyálkahártya vastagsága és méhen kívüli terhesség között van összefüggés?

Figyelt kérdés

4+6 napos terhességnél az orvos nem látott petezsákot, csak 18 mm-s nyálkahártyát.

félek, hogy méhen kívüli, mivel az elmúlt 3 napban nem erősödött a tesztem(legalábbis én nem látom) és tegnap volt egy kis barnázásom.

Köszi a válaszokat



2014. jún. 27. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de nekem úgy így volt. teszteltem, mentem dokihoz nem látott semmit csak 16mm nyh. aznap barnázni kezdtem. bementem az ügyeletre azt mondták minden ok, hazaengedtek. aztán 8 napra befektettek a kórházba. a 8 nap alatt találták meg (petezsákot) de végig bárnáztam, véreztem felváltva. magnéziumot szedtem és duphastont. 8 nap után kiengedtek, miután megtalálták,tehát tesztelés után jóval találták meg csak, hát nem fejlődött, de az orvos sosem áltatott.magán dokim volt/van anyagilag sem volt piskóta de ez volt a legkevesebb. 1-2 millimétereket nőtt hetente :( december elsején (vasárnap reggel) beindult a vetélés irány a kórház. december 2.án reggel pedig műszeresen be kellett fejezni :/ azóta sem jött össze még a 2. baba :/ kívánom hogy neked ne ez legyen!
2014. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hetes kortól figyeltek folyamatosan az orvosok. Nyálkahártya 12 mm. Barnázás, vérzés folyamatosan. Teszt teljesen erős sose lett. 9-dik héten kétnaponta orvos, nem láttak sehol semmit. Pár napra rá belső vérzés, petevezeték szakadt, olyan helyen volt, amit sem a hasni, sem a hüvelyi ultrahang nem látott. A HCG apró léptekben emelkedett. Kívánom neked ne így legyen! Engem végig azzal biztattak, amikor már én is tudtam ebből jó nem lesz, hogy vannak csodák, láttak már ilyen nagyon nehezen beinduló terhességet. Persze a 7-dik hétig voltak bizakodóak. Utána már ők sem, csak gőzük nem volt hol és merre van a kis életke:(
2014. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, ami történt Veletek. Biztos borzalmas volt átélni és nehezen lehetett feldolgozni. Remélem hamarosan összejön a baba!

Talán azért reménykedek egy kicsit, hogy nem méhen kívüli, mert igazából semmilyen fájdalmam nincs és ez a barnázás igazából néhány foltot jelent csupán, amit tegnap észrevettem, de azóta szerencsére semmi.

és az első 3 napban erősödött a tesztem, utána látom csak, hogy stagnál.

persze lehet, hogy csak áltatom magam...

köszönöm, hogy válaszoltatok!

2014. jún. 27. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem húsvét hétfőn vették ki a petevezetékem! 5+5 naposan, nagyon rosszul lettem, erős hányinger, szédülés, majd görcs. 18 mm-s nyhártyám volt, de baba sehol! 1 hét kórházi fekvés után találták meg! Barnázásom és vérzésem is volt! A méhen kívüli terhesség mellett nem jellemző a vastag nyhártya! Nálam a doki szerint ott is volt valaki, csak nem fejlődött! A lényeg h nyugodt maradj! Szurkolok!
2014. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!