Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 év után jött a baba, annak...

7 év után jött a baba, annak ellenére, hogy a petevezetékeim el vannak teljesen záródva. Ezek után hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Most mégis sikerült 34. hetes vagyok, de fogalmam nincs, hogy védekezzek e vagy sem, feleslegesen nem mérgezném magam, pénzt sem szeretnék kidobni, azt nem bánnám ha lenne még egy baba, de annyit vártunk rá hogy min.2 évet csak is rá szeretnék szentelni, hogy minden figyelmem az övé legyen.

A férjem volt az első, soha nem védekeztünk még, annyira távol van ez tőlünk, nagyon megszoktuk így.


2008. aug. 1. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szia szerintem ne védekezz ha lesz másik baba akkor had jöjjön hidd el nagyon boldoggá tud tenni a két csemete egyszerre, nekem a szülés után csak 10 hónap múlva jöttt a kistesó de így is lett majdnem két év közöttük, és olyan jó a viszonyuk egymással ha akartok babát és ő is akakr benenteket akkor had jöjjön

szerintem

2008. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.hát én teljesen elképedtem,hogy így is teherbeestél!!ilyenkor nem értem,mit látnak az orvosok!!??hihetetlen.egyébként szerintem kiszállásos módszerrel védekezzetek!úgy kevés esély van a teherbeesésre.teljesen megértem hogy várni szeretnél egy picit!sok boldogságot nektek!megkérdezhetném,hogy hsg,vagy inszemináción voltál valamikor?
2008. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, most hülyén fog hangzani, de a férjem nagyon hozzá szokott hogy úgymond már bocsi "végig csinálhatja", most mondtam neki és azt mondta szerinte képtelen lenne akkor kivenni, valami más módszer után kell néznünk, de már kifogytam az ötletekből.

Én semmin nem vettem részt, volt egy laporoszkópiám, ott eltávolítottak sok cisztát, de nem tudták mindet, mivel az összenövések is tele voltak velük. Próbáltak átfúvást csinálni, de nem tudtak mivel, nem volt egyáltalán nyomás. A műtét után közölte a doki hogy abszolút lehetetlen, menjünk a Kálli intézetbe (lombik), talán úgy sikerül, de ahhoz még egy méhtükrézést kell h végezzenek. A műtét után nem igazán fogtuk még fel ezt az egészet, éltük az életünket, rengeteg tesztet vettem állandóan azt hittem terhes vagyok, valahogy nem hittük el, ezért nem is csináltunk semmit. Most rá kérdeztem akinél szülni fogok hogy ez hogyan történhetett annyit mondott hogy a természettel ők sem tudnak mit kezdeni, ez egy csoda!

2008. aug. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!