Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi és terhesség egyszerre...

Menszi és terhesség egyszerre lehet? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Menszim első napja máj.26, babát szeretnénk a párommal. A ciklusom 20-ik napja körül kettő napig mint akiben kést forgatnak úgy fájt. Menszi előtt egy héttel mindig görcsölök de most semmi (jun.22 nem várt nap) nem jött meg teszteltem nega lett :( ma viszont megjött olyan rózsaszines nyálkás folyás, néha átvált pirosba.A derekam közepén mint ha feszítenék úgy fáj napok óta és a hasam enyhén görcsöl nem úgy mint menszikor.

Amióta menstruálok soha de soha nem késett mindig pontos.

ja és napok óta sokat pisilek, bennem az keltett gyanút hogy menszi előtt mindig göcsölök egy héttel abból már tudtam hogy meg fog jönni de most semmi görcs, és néha olyan furcsa érzés kavarog a hasamban mintha érezném hogy baba, nem mindig érzem de napont előjön ez az érzés, menszi ellenére lehetséges a baba? ilyenkor tesztelhetek nem befolyásolja a menszi a tesztet?



2014. jún. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így pontosan így:-(késett,amit soha nem szokott,nem volt semmi mensi tünetem..amit énis megérzek.aztan egyszercsak kevés rózsaszinem,aztan barna,ismét rózsaszin,kezdtem reménykedni,hátha ez nem mensi lesz,aztan rá másnap meg 3nap elöntött:-(ujabb csalódas:-(elvileg ha vérzel,megkeverheti a tesztet,becsaphat..ugy halottam,olvastam is hogy vérzés alatt pozitivet mutathat..aztán kitudja,én ezt nem állitom:-)mas után irom.de legyen szerencséd,drukkolok:-)
2014. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elmult a verzes tesztelj! Mert igen a ver az egyik ami befolyasolja. Élő tanu vagyok ra. Mivel nem olyan a mensid mint szokott es erzed hogy mas meg nem ugy gorcsolsz stb es egy tesztet ellehet lőni ha elmult.
2014. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Honnan tuggyam?
2014. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!