Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció és terhesség?...

Menstruáció és terhesség? Létezhet?

Figyelt kérdés

Szerdán megjött a havim időre(28nap)előtte is olyan furán éreztem magam(terhességi tünetek)tudom,mert az első kettővel is ezeket éreztem,viszont tesztet minden nap csináltam,negatívok voltak.Szóval megjött rendesen,én meg egy belső hangtól vezérelve csináltam tesztet tegnap is,ma is,tegnapin csak most vettem észre egy nagyon vékony 2.csíkot,nem tudom mennyi idő után jött ki,viszont a main erősebb a 2.csík.Most terhes vagyok?vagy nem szabad csinálni tesztet mikor megjön a menses?nem tudjátok mi lehet az oka?orvoshoz ha elmúlt akkor megyek,addig nem.

a vérzésem normális,nem kevesebb,nem több,annyi,hogy nem görcsölök,mint szoktam.


2014. jún. 27. 11:41
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyi,hogy nem első pisiből volt a teszt hanem most az előbb,kb 4.-ből
2014. jún. 27. 11:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha két csíkos, akkor most mennék orvoshoz. Akkor is megvizsgálnak, ha vérzel. Ha biztosan két csíkos.
2014. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni egy képet? Színes a halvány második csík?
2014. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen 2 csíkos,de ugye mint írtam a második halvány csík mindkettőn,várok inkább hétfőig addig elmúlik a havim,és meglátjuk mi lesz.mindenesetre holnap reggel csinálok még egy tesztet.a menses miatt nem lehet pozitív?
2014. jún. 27. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Téves eredmény születhet, ha más okból,nem terhesség miatt magasabb a HCG szintje: -Daganat

-ikerterhesség

-bizonyos esetben petefészek vagy egyéb rák esetben

-VÉR VAGY FEHÉRJE A VIZELETBEN

-és bizonyos gyógyszerek is megzavarhatják az eredményt.



nyilván a vér miatt lett pozi. ugyan így voltam...a dokim is azt mondta hogy ha vér van a vizeletbe a teszt + lesz. vérbe a HCG-m meg 1 alatt volt...ha megjön nem kell már tesztelgetni...

2014. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet,h beagyazodott de el is ment ezzel a verrel..azert halvany pozi mert pici hcg volt a vizeletedbe.
2014. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó ha ezt nekem írtad, ezzel egyet is értenék ( :) ) ha a vérembe nem lett volna 1 alatt a HCG :)
2014. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló,Nyílván a kérdésre válaszolok nem a te hozzászolásodra azt el se olvastam..
2014. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
oké nyugi ne kapd fel a vizet ;)
2014. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!