Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre?

Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 9. Dpo-n,és reggeli vizeletből csináltam egy ovu tesztet.

Ilyen lett:

[link]


Ez csak az LH hormonomat mutatná,vagy már a terhességet?


2014. jún. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az ovu tesztek ha jóstesztnek akarod használni akkor több napon át kell csinálni...Nem a semmiért van külön teszt erre is meg arra is.. Én kívánom a legjobbakat de várd meg hogy kimaradjon aztán tesztelj normálisan..
2014. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném,hogy valamivel halványabb volt a tesztcsík 5 perc után,ilyen kb 10-15 perc után lett.De amikor az ovum miatt tesztelgettem ezzel a teszttel akkor
2014. jún. 29. 11:55
 3/5 A kérdező kommentje:

is ezt csinálta,hogy el kellett telnie 10 percnek az 5 helyett h mutassa normálisan az eredményt. :/

Tudom,hogy nem sok értelme van így,de annyira messze van még csütörtök és én már olyan kíváncsi vagyok :( 4.ére nem.várom egyébként.

2014. jún. 29. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Várd meg a 4ét, türelem. Csak magadcsapod be,ha türelmetlen vagy :)

Sok sok türelem kell a terhességhez és a babához is! :) Ezzel kezd, hogy kvárod szépen a 4ét!


Szurkolok! :)

2014. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!Tudom,hogy türelmesnek kell lennem.Érdekes,hogy az első terhességemnél kibírtam várni,igaz akkor is csak a 11. Dpo-ig bírtam ki,és a nemvárt előtt 1 nappal pozit teszteltem.Most is a nemvárt előtt 1 nappal akarok majd tesztelni,azaz 3.án.Remélem most is pozitív lesz mint anno a kisfiamnál :)
2014. jún. 29. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!