Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek fogamzásgátló...

Terhes lehetek fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Mirabella fogamzásgátlót szedek,és miközben szedtem kb. a 10 napon elkedtem vérezni 4 napig...nem felejtettem ki egyet sem,egyedül annyi volt hogy a legelső szemet aznap nem reggel hanem este vettem be...de csak kb. a 14 napon volt szex...annyira félek h még tesztet se merek venni
2014. jún. 29. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. 12 órás csúszás a tablettabevételnél már okozhat gondot. Félni lehet, de attól még terhes maradsz. Ez nem önmagát megoldó probléma. Nézz szembe vele! Még lehet mázlid, simán! De egy teszt segítene a válaszban.
2014. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kezdő fogamzásgátló tabletta fogyasztó vagy akkor lehet. Mivel az első hónapban még a nőgyógyász is ajánlja az óvszeres védekezést.
2014. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neem,ez már az 5.hónap.:) Nem érzem "terhesnek" magam,nincsenek tipikus tüneteim...még várok a teszttel amég lehet,köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 29. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Várhatsz, a te döntésed.


Nekem soha életemben nem voltak terhességi tüneteim, semmi, de már van egy fiam.

2014. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen lehetsz terhes gyógyszer mellett is. de nekem mikor ilyen volt és említettem az orvosnak azt mondta hogy lehet nem elég erős a gyógyszer nekem.
2014. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hatodikos osztálykiránduláson sírtam mikor megjött,most is sírok,de most az örömtől:DD

egyébként valószínű hogy nem elég erős,vissza is megyek hétfőn.

köszi mindenkinek!

2014. jún. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!