Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Fogamzásgátló mellett teherbe estem! 1szem sem maradt ki, beteg sem voltam. Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Igazából jövőre terveztük, de örülök neki. A párommal már eljegyeztük egymást, de még fél a gyermektől. Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki?

23N


2014. máj. 23. 16:13
 1/5 anonim válasza:
0%
csináltass egy apasági tesztet, ha azzal együtt mondod el, akkor biztosan jobban fog neki örülni mintha anélkül tudná meg.
2014. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj első de hülye vagy. Nem azt feltételezi, hogy megcsalták hanem egy nem tervezett dolognak nem örül.
2014. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apasági teszt terhességkor én úgy tudom nem létezik. Csak élő babánál lehet apasági tesztet csinálni.


Ha tervben volt akkor nem lehet gond. Egy év ide vagy oda nem számít. Majd beletörődik. Amúgy is mindenki körül megfordul a világ ha gyerek van útban.

2014. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de kíváncsi vagyok, hogy hogyan vetted észre, hogy terhes vagy? Egyébként nekünk is van már egy kislányunk a párommal, mi se terveztük még 1-2 évet vártunk volna, de nagyon örültünk neki, hogy lett egy kislányunk, úgyhogy ha közel jövőben terveztétek, ez az 1 év már nem számít, legalábbis megharagudni biztosan nem fog a párod, szeret téged és mikor majd látni fogja az ultrahangon a pici gyermekét, tuti, hogy örülni fog. Én is fogamzásgátlót szedek már 4 hónapja, előtte más módon védekeztünk, mielőtt elkezdtem szedni, csináltam egy tesztet, mert már január óta fura "tüneteim" vannak, lerövidült a menstruációm, feszülnek a cicijeim, januárban menzesz előtt 1 héttel görcsölt a hasam mint mikor meg akar jönni, máskor ilyen nem szokott lenni, most is akkorák a cicijeim mint két kisebb dinnye (a szoptatás utáni összezsugorodott mérethez képest), de tabletta szedés után 3 napra jön egy kis vérzés, bár most mikor utoljára elkezdtem szedni az újabb levél gyógyszert másnapra volt egy kis vérzés, nem értem, nem akarok feleslegesen tesztelgetni se, de nem hinném hogy terhes vagyok, csak kíváncsi vagyok te hogyan vetted észre.
2014. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem jelentkezett a megvonásos vérzés. A 7.napon ellőttem egy tesztet biztos, ami biztos alapon és pozi lett. Tüneteim is voltak: görcsölés, mellek duzzadása, szagérzékenység.


Köszönöm a válaszokat! :-) Ma bejelentettem és örül nagyon a párom! Meg is lepett a reakciója! :-)

2014. máj. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!