Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medilab teszt reggeli első...

Medilab teszt reggeli első vizeletből negatív. Rá 3 órára halványan de látható 2. csík. Ez most negatív? Vagy pozitív?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Időn túli! Az eredménye lényegtelen!
2014. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 17. 10:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha rózsaszín akkor pozi!! Kevés a hcg-d,2-3nap múlva időn belül kijön majd. :) persze ez akkor van érvényben ha valóban rózsaszín csíkról beszélsz,mivel elszínezni csak a hcg tudja a t zónát.Képet tudsz felrakni?
2014. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyon halványan de szerintem rózsaszín a T csík.


Képet nem tudok nem fog látszódni a képen.


Köszönöm a válaszod.

Holnap vajon ha nem jön meg tesztelhetek ujat? Erősebbnek kell lennie? vagy csak hétfőn?

2014. máj. 17. 12:40
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt írta egy lány par hete,h ez a teszt csúnyán becsapta.

Kijött gyönyörű halvany rózsaszín csik kb 5perc mulva.Lattam a fotót,tenyleg ott volt.

elment dokihoz baba sehol,aztan meg is jott neki.

Sokan írnak rosszat errol a tesztről.

Vegyél másikat es 5perc utáni eredményt ne vegyél figyelembe!!

2014. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is becsapott már ez a medilab, nem is egy ráadásul! Halványabb ugyan, de egyértelmű rózsaszín csíkom volt, már időn belül is rajta volt. Szóval ennek a tesztnek ne higgy!
2014. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!


Kicsit most ugyan megnyugodtam, mert nagyon szeretnék 3. babát (kettő már van a kicsi 1,5 éves ) de nem most terveztük volna. :)


2 hónap múlva lesz az esküvőm is úgyhogy most ez így jobb ha tévedett.


De persze ha mégis babás lennék is nagyon örülnék annak is! :) de még úgy érzem pár évet ráér a babó :)

2014. máj. 17. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:

köszi a lepontozást!


kár, hogy a tájékoztatón is az van, hogy az időn túli eredményt nem lehet értékelni!

kérdező, ha bizonytalan vagy, vegyél másik fajtát és próbáld meg, ha mégsem jönne meg!

2014. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még nem jött meg.

Pecsételgetés van de csak wc papíron ha mélyebben törlöm meg ! (már bocsi a részletezést)


Hasam fájdogál itt ott néha. Bízom benne kivételesen hogy meg fog jönni.


Szerintetek?

Holnap tesztelek reggel megint ha nem jön addig meg.

2014. máj. 18. 15:56
 10/14 anonim ***** válasza:
mi lett?
2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!