Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a tesztem,...

Pozitív lett a tesztem, viszont kisebb mennyiségű, barnás színű valami jön belőlem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
hasad nem faj kicsit? menj orvoshoz haladektalanul, valoszinuleg minden rendben, de nalam a is volvt par napig hasonlo, aztan vereztem es majdnem elment a magzat.( most 4 eves) mindenkepp menj el orvoshoz es vigyazz magadra!
2014. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kis progihiány, valóban nem árt kiegészíteni...
2014. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit fáj néha, mintha meg akarna jönni. Néha szúrkálást érzek a méhem körül.
2014. jún. 30. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, néhány napig tartott, még pár csepp vér is volt 1-2x. Semmi problémám nem volt emiatt. Azért említsd meg a dióokinak!
2014. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dokinak :)
2014. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem is volt ilyen az elsővel és valóban pár nap volt és passz. Az utolsóval viszont nem múlt el, és valszeg későn jött a progi. :(
2014. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ma teszteltem pozitívat, ma kellett volna megjönnie. Erre dél óta rózsaszínes pecsételésem van. :( De minimális mennyiség, és nem így szokott megjönni. Én azért bizakodok, tedd te is ezt!


Írj majd mindenképp, hogy múlik-e!

2014. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!