Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 8. hónapjában...

Terhesség 8. hónapjában normális a kisebb barnás folyás?

Figyelt kérdés
8. hétben vagyok és elszórtan szokott lenni egy kis barnás pecsételő váladék, ez normális? volt már kisebb pecsét vér is. A doki azt mondta hogy ez ilyenkor normális mert tágul a még és érzek is kisebb szúró fálydalmakat néha-néha de ez nem vészes . Kedden megyek dokihoz.

2013. szept. 27. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Most a 8.hónapban vagy hétben vagy?Mert mind a kettőt írtad.Nekem is volt a 8.hónapban.2X is.Minden rendben volt.41.hét végén szültem.Úgy van ahogy mondja a dokid.Nekem is szúrt.. Boldog babavárást! :)
2013. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj elirtam:) 8. Hétben vagyok. Szóval normális?
2013. szept. 27. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem!


40hkm

2013. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Azonnal ügyelet, doki!

Az a baj ezzel a barnázással, vérezgetéssel, hogy laikusként nem tudjuk megmondani, hogy mitől van.

1. Heamatóma, a növekvő petezsák kinyomja belőle a vért, és ez ürül. Ezzel feküdni kell, nehogy erős vérzés legyen belőle. A sok fekvés, pihenés esetén 99%, hogy megmarad a terhesség.

2. Nincs ok, de a baba szépen fejlődik.

3. Hormonhiány, ezt lehet pótolni.

4. Vetélés kezdete.


Ezeket csak doki tudja megmondani, vizsgálat és uh után. Az első trimeszterben ilyen apró barnázás miatt háromszor rohantunk ügyeletre. Mindig megvizsgáltak, megnyugtattak, egyszer sem néztek csúnyán, amiért bementünk. Menj te is!

2013. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi volt a 4. héten? Nagyon sok nőnek van a 4./8./12. héten némi vérzése, barnázása. Általában akkor, amikor a menstruációnak meg kellene jönnie, ha nem lennél terhes. Nekem is volt, semmi gondot nem okozott, a 8. héten elmúlt, azt követően teljesen normális volt a terhességem.

A másik, ami miatt vérezhetsz az a méhszáj, nagyon sok nőnek vérzékeny az elején - nekem ez is megszűnt a 8. hét után.

Ha megnyugtat, akkor menj be az ügyeletre.

2013. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.A 8.hónapban valóban nem gond de itt az elején szerintem sem annyira jó ez az állapot.Pihenj és semmi megerőltető és mielőbb orvos.
2013. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát úgy volt hogy múlt héten egyik nap volt barnás azután elmúlt, tegnap megint kicsit most megint semmi, de kedden amúgy és megyek dokihoz remélem minden rendben lesz:)
2013. szept. 28. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!